torunlari yatirim pahali degildir

Ben hayatta iken biz yapabilir en büyük yatirimlari bizim çocuklar, ya da torunlari yatirim olduguna inaniyoruz. Para ile yanlis bir sey olmasina ragmen yatirim derken, para söz etmiyorum. Biz hepsini yataklar çocuklar, ya da kendi odalarinda için baska bir sey gibi seyler satin alma tadini çikarin. Ben zaman yatirim ve sadece torunlari ile eglenmek ne bahsediyorum.

Benim torunum ve ben sadece gezmeye gittigini Bir gün hatirliyorum. O üç yasindaydi. O Papa biz “tren vagonlari” bakmak gidebilirsiniz dedi? Bana bir iki saniye o tren vagonlarla görmek için gitmek istedigini gerçeklestirmek için aldi. Bu yüzden sadece yaptim. Yolda bir devekusu çiftligi geçti. O “vay o kus bak” dedi. Onun daha iyi bir görünüm elde nerede ben park etrafinda araba döndü gibi güldü. Son olarak “kus tür ne oldugunu”, ona söyle dedi:? O süre düsündü ve “onun bir Ooo … Ooo … Oyster” yanitini verdi. Bu deneyimler tür bizim hayatimizin geri kalani için beslemek anilar olusturmak vardir. Çocuklar çok büyüktür. Bu onlarin çevre anlam çikarmak için çalisiyoruz olarak akillarini is izlemek eglenceli. Çocuk, çaliskan akilli ve masum. Bu ilk yil torunlari etkilemek için en iyi zaman vardir.

Eger torunlari ile yapabileceginiz çok sey var. Nasil bir hikaye okuma? Çocukken benim en sevdigim seylerden biri olarak hikaye zaman hatirliyorum. Babam büyük bir mizah duygusu vardi. Bize hikayeler anlatmak istiyorum, ama onlara bir büküm koymak istiyorum. Yerine “Üç Küçük Domuz” örnegi için o “Üç Küçük Maya domuzlari” hikayesini anlatirdi. Çocuklari hikaye gerçekten nasil gidiyor tam olarak kendi ögretmenleri ile hararetli tartismalarin içine alacagi zamanlar oldu. Yine bu sürece biz canli olarak kalici anilar olusturur. Bu ana çocuklari için zaman geçirmek ya da yatirim olmadan olamazdi. Bu yüzden onlara okumak, unutmayin. Bu yasta çocuklar gerçekten hikaye canli ve kolay anlasilir, özellikle seviyorum. Bu kütüphane özel bir olay olacak yapabilirsiniz. Sizin torunlari ile sik sik yapin.

Benim en sevdigim kez bir digeri çocuklarla uzun bir yürüyüs aliyor. Onlari, kesfetmek köpek getirmek izin harika. Çocuklar ve köpekler sadece birlikte gitmek gibi görünüyor. Özellikle ormanlik alanlarda yürümek gibi. Bu yaban hayati her türlü kesfetmek için çok eglenceli. Bu hayvanlarin yani sira böcekler tür olmak gibi çocuklar seyler ögretmek için bir firsattir. Biz hayvanlarin evine gidiyor ve biz onlara saygili olmasi gerektigini onlara ögretin. Hayvanlar var olma hakkina sahip oldugunu onlara ögretmek. Yasadiklari yerdir. Onlari hata, solucanlar, böcekler, bitkiler, ve bir sey ve biz rastlamak her seyin degerini ögretin. Yine bu dedesi ve ayni zamanda torunlari için her iki bellek olarak degerli hale zamanlar vardir.

Hayvanat bahçesine gidin. Hepsini hayvanlari görmek ve bu izin verilip verilmedigine dair onlara hayvan izin verin. Bu kitaplarda gördüm hayvanlarin yakin kalkarken gibi bir sey yok.