bebek adlandirma teknikleri

Nasil bile bebeginizin adlandirma süreci baslamaliyim? Nerede baslar? Adlari on binlerce bir kitap açik çatlak mi? Sadece hava disari bir isim almak mi? Bu makalede, çocugunuzun adlandirma için bazi popüler teknikleri saglamak ve umarim stres bir ton kaydeder.

Ilk olarak, göreceli sonra çocugunuzun adlandirma klasik gelenegi vardir. Bu rota asagi gidiyor planliyorsaniz, muhtemelen aklinda belirli bir isim var. Bir genç ile gidiyoruz, çocuk onlar da kendi kimliklerini ekleyebileceginiz benzersiz bir göbek adi veren dikkate emin olun. Adinizi seçtiginizde herhangi bir akraba rahatsiz için dikkatli olmayi unutmayin.

Ayrica özel size anlam ve esiniz var adlari için görünebilir. Bir adinin anlami eski zamanlarda çok önemli oldugunu ve bu gelenegi devam önemli bir kalite temsil dini kökleri veya isimleri ile isimleri çok popüler içeri ilgilendiginiz bir sey olabilir. Isim anlamlari çok sayida kitap ve internet boyunca bulunabilir. Tüm kaynaklarin dogru olarak, birçok kaynaktan ile kontrol ettiginizden emin olun.

Bazi anne-babalar çocuklarinin belli bir etnik kökenli bir isim istiyorum. Belki de dedesi de Amerika’ya geldi ve onlarin mirasi onurlandirmak istiyorum zaman kendi etnik sondaj isimleri vazgeçmek zorunda kaldi. Etnik adlari genellikle bebek ismi kitap ve pek çok web sitesi listelenen bu bilgileri hazir bulundurun. Web siteleri genellikle çok uygun olabilir belirli bir etnik köken için arama izin. Ancak, bu sitelerin bazilari potansiyel yanlisliklar karsi dikkatli olun.

Son olarak ve kolayca en yaygin kullanilan yöntem, buna iyi bir sesi var bir isim seçmek. Sonuçta, bu onun anlamini ya da tarihsel kökene dayali bir isim seçerek olsaniz bile dikkate almak çok önemli bir faktördür. Çocugunuz kendi adiyla yasamak ve komik sesler varsa, onlar büyüdükçe bu konuda duymak için gidiyoruz bahse girebilirsiniz olacaktir. Onlarin verilen isim geliyor sekilde sevmiyorum bile baska bir adiyla gidebilir.

Seçtiginiz yöntem olursa olsun, her zaman çocugunuzun ismi ve ilk koymak gerektigini unutmayin. Sonunda, çocugunuzun kisiligini çok onlar için almak herhangi bir isim gölgede olacaktir.