bir ilham ebeveyn olmak ve mutlu gelisen çocuklar ve gençler yetistirmek

Medya beslenen ve bugün aydinlanmis çocuklar görünüste imkansiz bir görev ile anne yapmamislar. Bizim anne tarafindan kullanilan ebeveynlik teknikleri hala en ebeveynlik kilavuzlari temelini olusturur ve dokunma modasi geçmis ve disinda, hepimizi, yorgun sinirli ve saskin birakarak, yerine bize ve bizim çocuklar arasinda köprü duvarlari insa. Bir ilham degisim zamani.

Çocuk yaparim ‘dedigi gibi modeli’ kendilerini ve daha genis bir çevre bilinci artmis ve bunu yapmaya devam edecek, dogru veya yanlis artik üzerinde yükseltilebilir ‘. Anne geleneksel olarak tartismasiz son söz vardi nerede, çocuklar artik bu yetki meydan hangi birkaç, degilse çok, diger görünümlere erisebilir. Neyse ki bizim için ilham verici bir basari ile, yanitlari bulmak için çalismislardir bu sorunlu alanda çigir vardir. Bu yeni bir yaklasim daha fazladir, bu kabul edildigi takdirde kesinlikle uyum, nese ve ailesinin tüm üyelerine saygi geri olacagini, düsünce tamamen farkli bir yoludur. Yasam yeni bir yol için düsünme yeni bir yol.

Biz yavasça yasamin herhangi bir yeni bir yol içine yönlendirilmesi gerektigini, yeni beceriler ögrenmek ve yeni hedefler tanimak gerekir, burada bazi örnekler:
Nasil basarili bir sekilde iletisim kurmak için bizim çocuklar ile baglanmak için
Nasil onlari güçlendirmek ve akillica kararlar için onlara güven
Dogru butonlari ve yanlis olanlari iterek nasil engellenir
Eger (çok sizin ve muhtemelen) hayallerini gerçeklestirmek onlari durdurma yapmak gerekenler
Isyan onun çirkin basini rears ve ne yapmak neden
Çocugunuzun içinde dahi kesfetmek için nasil (hepsinde bir tane var)
Iste an bir ‘itme kötü dügmesine’ önlemek için nasil kisa bir örnek
Çocuklarinizin erken kalkmak zorunda ve genellikle kötü bir sahne olursa,
eglenceli olun! Sevdikleri müzik koymak onlari kendi yapalim, bazen özel bir kahvalti yapmak, ya da daha iyisi (onlar kadar eski iseniz). Sonuçta, kim hakkinda heyecanlanmak için bir sey varsa almak istiyor?

Bu bir ebeveynlik kilavuz daha fazladir, bir hasta toplum için bir kisisel ve sosyal hayatimin parçasi. Bu ebeveynlik anksiyete ve zahmetli çocuklar gibi devrimci düsünce ile geçmiste bir sey olabilecegini düsünmek sasirtici. Ebeveyn ve çocuk arasindaki sevgi dolu uyum daha iyi bir gelecek daha iyi bir dünya yaratmak, toplum genelinde yanki olacaktir. Bir ebeveyn olarak, büyük bir güce sahip ama daha büyük potansiyelinin kaleci bulunmaktadir.