bir tip çagri merkezi bakmak için ne

Herhangi bir doktor için, hastane, acil bakim merkezi, eczane, ya da bir tibbi çagri merkezi hizmetleri dikkate diger saglik organizasyonu, yorumlayan bazi faktörler vardir. Bir kere, bu hastalar otomatik bir sey karsi gerçek bir kisi ile baglaniyorsaniz aramak böylece canli bir telesekreter hizmeti olmalidir. Tipik olarak, zaman bir tip çagri merkezi bir kisi telefonlar, onlar unnerved. Bir tür ve tibbi kriz derecesi bakan bu tek tek dinlemek ve dogru rehberlik edecek birini istiyor. Bu nedenle, tibbi çagri merkezi kullanimi hakkinda herkes düsünme her hasta çagri 04:57 çalista ve bakim uzmani tarafindan cevap oldugundan emin olmak gerekir.

Tabii ki, temsilcisi egitimi de büyük bir göz olacaktir. Bazen, bir tip çagri merkezi digerleri hiç veya çok az tibbi altyapiya sahip egitimli profesyoneller tarafindan desteklenen ise hemsireler tarafindan insanli cep telefonu var olacaktir. Daha sonra onlara dogru yanitlar verebilmek için izin istemek için uygun sorular, biliyorum Ancak, hatta bu durumda, bu kisilerin yogun egitim ve kullanimi komut geçmesi.

Bir tip çagri merkezi kullanirken güvenilir bir temsilcisi olmasi da zorunludur. Hasta çagri aliyor insanlar dikkatle takip edilmektedir protokolleri ayarlamis olmaniz gerekir. Sadece bu daha profesyonel bir deneyim arayan saglamaz, ayni zamanda hata riskini azaltir. Tibbi bir çagri merkezinde çagri alici insanlar için bir kalp var ve insanlar tedavi edilir sekilde sorumlu ve samimi bir yaklasim gerekir. Sonuçta, merkezi personeli doktor veya hastane temsilcileri bu yüzden her zaman saygi ile karsilik vermelidir vardir diyoruz.

Ayrica, çünkü bir tip çagri merkezi, doktor, hastane, ve bu hizmet dikkate alinarak diger profesyonellerin dogasi kaydedilen konusmalari hakkinda sormak isteyebilirsiniz. Bu sekilde, bir hasta çagri alici sorunu anlattiktan sonra acil servise gitmek için tavsiye ama olsaydi o zaman gitmek reddediyor ve ölür, doktor ve tibbi çagri merkezi, sorumluluk amaçli kanit var.

Bir tip çagri merkezi personeli de HIPAA sertifikali olmalidir. Hastalarin kisisel ve saglik bilgileri paylasmak gibi bu zorunlu ders çok güvenlik ve gizlilik kurallari hakkinda saglik sektöründe insan ve düzenlemeler ögretir, onlar paylasilmayacaktir emin olabilirsiniz. Son olarak, içine bakti herhangi bir tibbi çagri merkezi gerekli destek türü için tasarlanmis olmalidir. Hizmet ihtiyaci ise doktor bir kalp nakli cerrahi oldugunda bu tür tibbi konularda bu odak noktasi olarak çagri merkezleri de, bir merkez OB / GYN odaklanmak olabilir.