Çocugunuz için dogru oyuncak seçimi

Her yil, oyuncak sel yüzlerce pazar, seçici ebeveyn, vaftiz ebeveyni, büyükbaba, teyze, amca ve üzerinden kim Santa gibi hissediyor tüm yil için seçenekleri genis bir yelpazesi saglar.

Ama oyuncak tercihi konusunda gerçekten yüksek mi? Çocuk gelisimi ve oyun uzmanlari “duygusal satin alma” gibi bir sey oldugunu uyarmak. O zamanlar böyle biri vardi, ya da bunun için talip ama bir hiç, ya da kendisi için bir istiyorum çünkü bir oyuncak verir oyuncak alici simdi bir çocuk olmustu ya da çocukken kullanilabilir olmustu. Çocugunuz nostaljik hediye isinmazsa zaman Uzmanlar bu yanlis bir sey oldugunu kabul, sadece hayal kirikligina hissetmiyorum.

Psikologlar bile yetiskinler tarafindan satin oyuncaklar bunun için satin alinan çocuk hakkinda daha alici hakkinda çok daha fazla ortaya unutmayin. Siz “sadece bir oyuncak” oldugunu düsünmemeli. Açikça, bir oyuncak ciddiye alinmalidir.

Oyun, ve onunla kullanilan aksesuarlari, ciddi bir istir, ve, elbette, gibi tedavi edilmelidir, çünkü hangi, tipki iyi. Oyun, çocuk için ögrenme en yüksek biçimidir. Bu çocukluk, resmi “is”, “meslek”, “is”, ya da ancak baska bir yetiskin dünyasinda denir. Çocuk oyun mesgul, onlar, yeni beceriler kazanmak kendileri ve çevrelerindeki dünya hakkinda bilgi ve diger çocuklar ve onlarin dünya ve genel olarak dünyanin en yetiskin ile ilgili ile ilgili olarak yerlerini bulmak.

akilda çocuk tutmak
Bu dogru yolda almalisiniz – odak oyuncak ile oynayacak çocuk olmalidir. Her kisi ve çocugun kendine özgü oldugu için, bu yüzden onun ihtiyaç ve çikarlari oldugunu.

çocuk biliyorum
Bu bir oyuncak satin alma en önemli husustur – veren ana degilse, o zaman iyi çocuk tanimak gerekir.

tekno Savvy
Erken çocukluk egitimciler de sadece yüksek teknoloji eglence ve çok baska saglamak elektronik oyuncaklar satin içine sokulmus olan karsi dikkatli olun.

gerçek oyuncak
Uygun bir gelisme oyuncak kelimenin her anlamda, bir “gerçek” oyuncak – bu bir çocuk tarafindan manipüle edilebilir, tüm kendi bir dünya uydurma, onu seyler düsünmek ve gebe motive.

nötr
Sadece çocugunuzun cinsiyete özgü oyuncak biriktirmek yok. Oglunuzun kiz kardesinin bebek ile oynamak ve kizi kardesinin kamyon ile oynamaya izin verin.

klasikleri
Modasi asla bu – Uzmanlar genellikle klasik olanlar kanitlanmis gelisimsel yararlar sagladigi, ile oyuncak yatirim tavsiye ederiz.

uzun yolculuklar için yararli oyuncaklar
Uzun yolculuklarda giderken, uçakla ya da yol gezileri olsun, homurdanan çocuk yatistirmak için oyuncak bir mühimmat için yararlidir.

Son bir not olarak, psikologlar anne ve diger yetiskinler yere sag asagi gitmek ve çocuklarla oynamak için davet ediyoruz. Bu, çocugunuzun etkilesim ve bag tesvik eder ve daha fazla ögrenme için firsatlar yaratan bir ebeveyn olmanin bir eglence ayricaliktir.