çocuklar için sonbahar açik hava etkinlikleri

Mevsim düsmeye yaz degistirmek gibi biz sicaklik serin oluyor ve yapraklari disinda güzel bir sahne olusturmak renk degistirmeye baslamak fark baslar. Bu çocuklar sonbahar renkli kuru gevrek yaprak ve yeni bir ceket giymek için firsat arasinda disarida oynamak için inanilmaz eglenceli bir zaman olabilir. Siz de onlarla keyfini çocuklar için eglenceli açik hava etkinlikleri vardir.

yaprak kazik

Nesiller için yaklasik edilmis ve hala bize büyük “çocuklar” da dahil olmak üzere her yastan çocuklar için eglenceli olan en popüler sonbahar çocuk faaliyetlerinden biri yaprak yiginlari içinde oynuyor. Çocuklar bahçesinde yiginlari içine komisyon düsmüs yapraklari yardim disinda gelmis. Ya birkaç küçük kazik veya büyük bir kazik yapabilirsiniz. Onlari atlamak ya da kazik üzerine geri düsürdüm. Çocuklar da saklambaç bir oyun baslangiç, yiginlar halinde gizleyebilirsiniz. Gevrek yaprak yiginlari ile oynamak, eglenceli bir sürü onunla yaratici alabilirsiniz. Sen yaprak yagmur, yaprak yatak veya bir yaprak kale olusturabilirsiniz.

toplama yaprak

Sonbaharda çocuklar için bir baska eglenceli açik hava etkinligi yaprak topluyor. Iyi durumda yapraklari tutmak ve birçok farkli türde ve olabildigince yapraklarinin renkleri gibi bulmak için mahalle çevresinde bir yürüyüs için iyi bir kap bulun. Eger agaçlar biliyorsaniz bile agaçlarin farkli türleri hakkinda ögretim baslayabilirsiniz; eve ne zaman agaç hangi türünden geldigi yaprak sorabilirsiniz. Eger toplanan yapraklari eve getirmek ne zaman onlar düz kuru ve sanat ya da diger eglenceli aktiviteler için de kullanilabilir bu yüzden sanat eseri olusturmak ya da bir kitap bunlari basin için kullanabilirsiniz.

bir agaç dikmek

Birçok kisi bahar sezonunda agaç dikme düsünmek, ama agaçlar yani sira birçok alanda sonbaharda dikilebilir. Daha sonra bahar geldiginde agacin en azindan biraz büyüme mevsim için kurulan olacaktir. Çocuklarinizin size bu konuda yardimci olabilir. Onlar en çok çocuklar kir oynamak ister gibi delik kazmak yardim isteyebilirsiniz. Sonra size boslugu doldurmak ve yapraklari ve agaç beslemek için kullanilabilir kabugu ile baz çevreleyen yardimci olabilir. Onlar bunu sulamaya ve sicak mevsim büyümeye izleyebilirsiniz yardimci olabilir.

Çocuklar için bu eglenceli açik hava sonbahar faaliyetleri ile bu güzel sezon keyfini çikarin. Onlar yilin bu zaman güzelligini yasamaya ve onlar, ögrenmek bazi egzersiz almak ve yaratici olmak için bir firsat saglayabilir büyük bir firsat saglar.