eglence dolu için ipuçlari çocuklar için hile mi tedavi

Halloween bir çocugun favori parçasi nedir? Oluyor tabii ki, hile mi tedavi. Ne kadar soyunma ve sonra yol boyunca seker kapi toplama bol kapidan yürüyerek daha eglenceli olabilir? Hepsinden önemlisi, bu eglenceli gelenek gece meydana gelir. Bu yapmak en eglenceli hile mi tedavi bu basit ipuçlari ile çocugunuz için deneyim.

konum, konum, konum

Için hazir insanlar bol bir iyi komsuluk almak ve hile mi isleyiciler hos geldiniz. Eger bölgede yeni iseniz, hile mi tedavi nereye hakkinda mahallede diger velilere konusun. Genellikle bir çok dekore mahalle veya alt bölümleri de iyi bir seçimdir.

koruyucuya

Sen Trick-or-Treat için kendi büyük çocuk göndermek için cazip, ama onlar yürüyor sokakta herkes biliyor, ve onlari bir grup gitmek yoksa, sadece güvenli bir seçenek degil olabilir. Bunun yerine, onlarla birlikte en az bir yetiskin gönderin. Bir yetiskin olan hile mi-tedavi çocuklariniz için eglenceli bir deneyim kalir emin olun.

Bir Grup hile mi tedavi

Onlar bir grup etrafinda çalistirmak için olsun çocuklar daha eglenceli hile mi tedavi var. Birlikte mahallede birkaç aile olsun, ya da siz ve çocuklariniz ile hile mi tedavi gitmek için kuzenleri soruyorum. Sadece çocuklar herkesi yetismek için, genç, özellikle de birçok yetiskin getirmek emin olun.

asiriya kaçmayin

Sagda ya da alacakaranlikta önce, erken baslamak ve asiriya kaçmayin hile mi tedavi. Eger sonuna kadar ne kadar hile mi-tedavi elbette çocuklarin yasina baglidir. Sadece yaptiklarini nasil göz kulak ve yorgun aliyorsaniz baslamaktir eve götürün. Eger iyi bir not tarihinde sona ise bütün aksam daha unutulmaz olacaktir.

Bu ipuçlarini uygulayarak, siz ve çocuklariniz büyük bir zaman Trick-Or-tedavisi bu yil olacak.