Graco mama sandalyesi kilavuzu

Böyle bir tasinabilir yüksek sandalye Graco seyahat lite masa sandalyesi, kolay sandalye mama sandalyesi, Graco uyum mama sandalyesi ve Graco comtempo sandalyesi olarak Graco yüksek sandalye birçok farkli türü vardir. Yüz 2-40 dolar civarinda bir Graco sandalyesi maliyeti normal maliyet.

Graco comtempo yüksek sandalye stilleri ve stil bagli olarak size sandalyesi için ödeme olacak ne kadar birçok farkli sekillerde geliyor, Graco comtempo sandalyesi için ortalama fiyatlari hakkinda 150-5 doksan dolar civarindadir dolar. Graco comtempo bir bulasik makinesinde yikanabilir tepsisi, çikarilabilir vinil koltuk örtüsü ve mümkün çerçeve ve ayak silin vardir. Graco comtempo yüksek sandalye kirk kilo kadar tutun ve üç yasinda veya daha küçük olan çocuklar için olabilir. Mutfakta yürümeye baslayan mobilya çocugunuzun ihtiyaçlarini yasam için büyük bir ektir.

Graco uyum yüksek sandalye de çok farkli sekil ve tarzlarda gelir ve ayni zamanda ne kadar ödeme olsun ne tarz baglidir. Bir Graco uyum sandalyesi için ortalama tutar 70-140 dolar arasinda genellikle. Graco uyum sandalyesi üç yasin altindaki çocuklar için otuz üç kilo alabilir. Bu mama sandalyesi alti farkli yükseklikte pozisyon ve dört pozisyon uzanmis ayari vardir olabilir.

Graco kolay sandalye mama sandalyesi ayni zamanda pek çok farkli sekil ve tarzlarda ve sadece maliyeti yüksek sandalyenin tarzina baglidir uyum ve comtempo yüksek sandalye gibi geliyor. Graco kolay sandalye yüksek sandalyenin ortalama maliyeti altmis dolar civarinda yaklasik yirmi dolar civarindadir. Üç yasindan küçük çocuklar için otuz üç kilo kadar dayanabilirsiniz ile de bu Graco mama sandalyesi. Graco kolay sandalye üç uzanmis pozisyon, anne ve baba, bebekleri gida, çikarilabilir düzenlemek mümkün koltuk örtüsü silin, ve ayni zamanda bir bulasik makinesinde yikanabilir besleme tepsisi yardimci olan bir tepsi vardir.