kabulü için Rusya çocuk

Ben dünyayi degistirmek için ne yaptigini hakkinda derin düsünce oldu hayatimda bir yer vardi. Kocam sasirtici ve üç güzel çocuklar, zevk ve hala dünya degisiyordu hissetmedim büyük bir ev tabanli is vardi. Ben çocuklar herhangi yoktu için anne öne çikiyor için güçlü bir ihtiyaç hissettim. Sonuçta, ben kötü bir anne degildi çünkü ben bir çocuk kendimi almaya karar verdi.

Biz uluslararasi bir çocuk için arayis basladi. Bizim seçim erkek büyüyen ailesine eklemek için bir Rus çocuktu. Yetimhane erkek dolu ve birkaç kiz ile serpilir. Biz dört ile on yas civarinda çocuklar resimlerini aldi ve biz istedik bir bulgu yola çikti. Biz yakin bes yas civarinda genç bir çocuk için büyüdü. Onun adi Alex oldu. O Rusya’nin en uzak kösesinden geldi ve saglikli bir küçük bir çocuk oldugu söylenir. Biz dogrudan ücreti için para gönderdi.

Kagitlari höyükleri mükemmellik doldurmak bizim için gönderildi ve noter tasdikli var. Bazi biz kullanilan noter yasal oldugunu gösteren bir mühür tasimak zorunda kaldi. Kagitlari geri gönderilecek edildi ve daha döngüsü bastan baslamak istiyorum içeri gelirdi. Kan testleri her üç ayda bir ödenecek. Bizim parmak izi alinir ve bir arka plan yapilan kontrol vardi. Bir Homestudy gerekliydi. Biz, evlilik cüzdani, yaptigimiz para göstermek gerekir ve biz onlar istedi tüm formlari gönderilir.

Çevremizdeki olanlardan çok farkli duygular var. Baska bir birey biz dogru olani yapmak degildi düsünürdüm ise tek bir kisi bu konuda mutlu olurdu. Ilk kez gönderilen fotograf Elimizdeki için izin verildi tek kisiydi. Bu Ruslar biz deli ve biz elde ne takdir gerektigini düsündüm açiklandi. Bu fotograf artik iki yasindaydi. Daha fazla zaman geçti ve biz Rusya için terk edildi biz bilmiyordum çünkü biz bir tatil için tasimak ve hatta yeni is hakkinda düsünmüyordu.

Son olarak, telefon çaldi ve kullanmakta oldugunuz ajans bize bir hafta süre içinde Rusya’ya gitmek için ihtiyaç bizi haberdar. Bu Noel ile ayni hafta oldu. Bizim seyahatleri ilk kez yeni oglu karsilamak için aile ve çocuk bizi götürmek olacaktir. Biz çünkü bu dogru ya da degil ise bilmeden bu konuda süpheci. Ne yapmisti? Bu çocuk bekledigimizden olmasaydi bizim aile için bir seyler getirebilir!

Gelmesi yirmi bes saatten fazla sürdü. Biz bir kamyonet içine koymak ve tenha bir Sibirya binaya bir buzlu yolda sürdü edildi. Bu ulasmak için bes saatten fazla sürdü. Bu bizim Alex yaklasik altmis diger çocuklarla kaldi yetimhane olacakti. Biz eslik Oda büyük sandalye ile bir parlak yesil oda oldu. Sabirli olmaya çalisiyorum gibi, vardi kadinlar acele koridordan çikardi.

Tüm heyecan ve seyahat gerçekten üzerimize sürünmeye baslamisti. Bu evde oldugundan daha on sekiz saat sonra oldu. Biz hala bu yerde oldugunu sasirdilar.

Son olarak, kapi açildi ve büyük bir Rus kadin elini tutan küçük bir küçük bir çocuk ile girdi. Alex sadece üç yasinda olabilir ama gerekiyordu gibi o bes degildi. O bir gömlek ve ona uymayan sort giymis ve hiç temiz degildi. Bu bina çok sicakti ve biz kis giyim giymis. Bu küçük çocuk hemen kalplerimiz çaldi. O Rus yardimci söyledi. Kocam kadar onu sikica sarildi, onun kucagina ona yerlestirdi, ve hiçbir zaman, Alex yüksek sesle gülüyordu.

Üç gün boyunca, bir yatak ve bir sandalye için disinda hemen hemen hiçbir sey ile çok küçük bir otel odasinda kaldi. Buna ek olarak, bir küvet temiz su yoktu. Birisi burada bir yetimhanede kendi ablasi almak bulabildigim bize dikkat çekici Ruslar sordu. Biz ona yardim etmek arzusu ile ilgili olabildigince Biz kadar çok bilgi var. Yakinda bizim Alex birakin ve onu sadece birkaç fotograf ile eve gelmek için zaman oldu. Biz döndü, kagitlari imzalayip dönmek bizim için kazik edildi. Daha fazla kan testleri ihtiyaç vardi. Biz resmi mahkeme için geri gidebiliriz zamana kadar biz bekliyorlardi.

Tabii ki, bu üç aydan fazla oldu. O zaman, biz de onun ablasi kabul için seçim yapti. Bu kez, biz kavurucu yaz aylarinda ziyaret etti. Hiçbir sey bizim için dogru gitmek gibiydi. Sadece sadece Allah bize bu çocuk geri yardimci olabilir bütün her yerinden dualar sürdü. Yaptigimiz gerekiyordu bir seydi. Bu Rus kabul tamamlamak için basit bir sey degildi. Tanri bize onlar bize yetenekli iseniz seyler daha kolay olmasi için seçenek vermez.