mücadele genç – nasil ebeveyn genç depresyon

Genç depresyon ile karsi karsiya zaman ne yaparsiniz? Eger mücadele genç yatakta kalmak ve ödev ve diger ev isleri onu izin izin musunuz? Eger anne-baba genç depresyona yardimci olacak bazi ipuçlari.

Bazi gençler kendi sorunlarini asiri konusun. Bilim adamlari beynimizde yanlis kimyasallarin serbest olarak üzücü düsünceler sadece daha kötü hale söylüyorlar, çünkü bir çalismada genç depresyon konusurken sonsuz bu tür baglantili olmasina ragmen bu gayet iyi. Iyi bir dinleyici olmak arasinda ama onlari tasimak için yardimci ayni zamanda dogru dengeyi bulmak zorunda.

Çocugunuzun etkin oldugundan emin olun. Depresyon bu konuda onun yatak veya diger isleri ya da ödev yapmak için hiçbir bahane. Onlari aktif olmaya tesvik edin, onlarla kalmak ve daha fazla bag çalisin.

Tedavi konusmak deneyin. Beyin ameliyati degil. O için günlük asagi neden sorun. Prob hafifçe oluyor ne olarak. Baska bir açidan bakmak söyle. Neden bu düsünce gitmesine izin? Sorunu ile Sympathise ve daha sonra problem çözme tesvik ediyoruz. Nasil bu ile basa çikmak için gidiyorsun? Bu her zaman iyi bir soru sormak için.

Onlara sorumluluk önlemek izin vermeyin. Onlar asagi sirf, hala okul ile almak zorunda. Yatakta kalmak baska bir seydir hayir-hayir.
Iyimserlik ve fiziksel aktiviteler tesvik edin. Aktif olmak beyin içine endorfin (mutluluk kimyasallari) almak için harika bir yoldur. Spor yapmak insanlar daha az depresif olmasi muhtemeldir ki mücadele genç söyle.

Bunlar sadece genç depresyon ile basa çikmak zorunda oldugunda bir çocuk davranis programdan ögrenebilirsiniz seyler vardir. Mücadele genç bakim ve ilgi çok talep edecek ancak birkaç basit teknikleri ögrenerek, sen ona genç depresyonun üstesinden gelmek için yardimci olabilir.