dogum günü partisi oyunlar eglenceli eklemek

Tema bir TV programi veya film dayaniyorsa, fikirler için hikaye okumaya emin olun. Mavi ipuçlari bulmak için seviyor. Geleneksel Scavenger Hunt Mavi Hazinesi Hunt olur. Ayrica partide tema müzik çalmak ve orijinal hikayenin kisa versiyonu okumak isteyebilirsiniz. Tüm gün unutulmaz yapacak büyük bir dogum günü partisi oyunlardir. Bu öneriler çocuklar etki alanindan vardir. Bu oyunlarin çogu çocuklar ile hemen hemen her parti için iyi – ve sadece dogum günleri için degil!

1. _Something_ Üzerinde _Something_ Pin

Geleneksel olarak esek sirtinda kuyruk pin, bu oyun herhangi bir tema uyacak sekilde degistirilebilir. Bu oyunda, konuk bir esek bir poster üzerine bir kagit ‘kuyruk’ sopa deneyin gözleri. Bu poster bir parça alir ve bir sey eksik bir sey çizebilirsiniz – bir palyaço ya da hayvan, biz Yoda (Yildiz Savaslari) verdi bere bebek, bir uzayda sahnesinde bir uzay gemisi ve bir yil TY kalp üzerinde burun onun personel. Sadece nesne arazi gereken yerde bir taslak eklemeyi unutmayin.

2. fasulye torba atmak

Bu kolay bir Bean Bag birlikte yapistirilmis poster bir çift katmanli ve büyük bir kutu kullanarak atmak yapabilirsiniz. Bir üs olarak büyük bir kutu kullanin, ve bunun bir tarafa poster takin. Poster baglamadan önce, bir veya birden fazla delik için izin, üzerinde bir tasarim boya. Çocuklar her zaman eglenceli atma fasulye torbalari çok sey var. Onlar dikmek eger kumas hurda den yapmak kolaydir. Bu
ucuz ve yaratici dogum günü partisi oyunlari dosya dahil edilmelidir.

3. pinata

Bu oda ve iyi denetim gerektiren bir oyundur. Çocuklar (onlar genç ve olmak istemiyorsaniz, ya da degil) gözleri ve bir sopa alir ve içinde seker ve diger küçük güzellikler olan bir asili konteyner kirmak için deneyin. (Band-Aids Renkli okul öncesi arasinda popüler). Bir hale getirmek için, siz o zaman boya veya krep kagit ve yapistirma ile dekorasyon bir kagit bakkal torba gibi basit ve davranir içinde bir kez üst kapali bantlama bir seyler yapabiliriz. Çanta kapatmadan önce üst kenari boyunca bir dize çalistirin. Ayrica balon ve kagit Parke kullanarak meraklisi bir yapabilirsiniz. Eglenceli bir sey bu herhangi bir tema maç için dekore edilebilir olmasidir. Bu sadece katilimci yaslari adapte edilebilir birçok dogum günü partisi oyunlardan biridir.

4. bir bilezik / kolye yapmak

Bu etkinlik çocuklarin diger etkinlikler, ya da ana odak arasinda gidebilirsiniz bir etkinlik olabilir. Büyük bir midilli boncuk çanta, bazi elastik kordon, makas ve gerektiginde yardimci olmak için bir yetiskin ve kendi taki yapabilirsiniz. Kolye ve bilezik çok siki yapilmis degildir ki, bu bir denetlemek emin olun.

5. bir hazine avi devam

Bu bazi hazine avi fikirler: Sen çim dagilim sikke olabilir ve çok bir Paskalya yumurtasi avi gibi, onlar için çocuklar avi saglar. Her çocugun goodie çanta gizlemek ve sonra bulmak için bir ipucu ile bu çocuk bir parça kagit verebilir – bu küçük bir çocuk, bir sözcük ya da iki, veya daha büyük çocuklar için bir bilmece için basit bir harita çizim olabilir. Ayrica, çocuklar bir grup olarak avi dayali bir kagit ipucu yapalim – goodie çanta ile en genç için ilk ve böylece, bir sonraki goodie çanta için ipucu ile birlikte, bulunan varlik.

6. tahmin kaç

Bu dogum günü partisi oyunlar listesinde eski bir favori. Seker ile bir kavanoz doldurun. Çocuklar kavanoza kaç seker olarak kagit ve tahmin küçük bir parça kendi adini yazma. Tahmin dogru numarasi veya gelir en yakin çocuk, bir enayi alir. Kavanoza seker daha sonra çocuklar arasinda bölünür. Bir varyasyonu kazanan aile ile paylasmak için seker ev kavanoz alir olacaktir.

7. yer kartlari veya placemats yapmak

Bu etkinlik istediginiz kadar karmasik veya basit olabilir – çocuk çikartmalar, kesik (bir pokemon dergisi, yüz ya da daha fazla bere resim kaynagi için eski bir bere bebek dergisi kullanmak çesitli 3×5 kartlari veya insaat kagit dekore edebilirsiniz pokemon), boya kalemleri ve renkli kalemler. Eger yeteri kadar onlar açik temas kagit ile isiniz sonra placemats kapsayacak sekilde yardimci varsa, bunlar uzun bir süre sürecek.

8. ben kimim?

Çocuklar kapi bant ile bir çiftlik hayvan veya öge / sirtlarina nesne geldiginizde. Partinin ders alarak birbirlerine evet ve ne hakkinda hiçbir soru sorabilir. Onlar sormak isteyebilirsiniz ilk soru oldugunu açiklayin “Ben bir hayvan veya bir nesne miyim?” Partinin sonunda her çocuk onlar oldugunu düsünüyorum ne diyorsun bir dönüs alir. Öneriler: inek, domuz, koyun … dirgen, eyer, at nali, saman, süt, ahir, traktör, vb Bu çok popüler bir dogum günü partisi oyunlari baska biridir.

9. Dügme var Dügme, Dügme,

Bir çocuk “o” olarak seçildi ve bir dügme kucaginda ya da arkasindan gizlemek için bir çocuga verilir gözlerinde gizlenir. “Bu” ardindan ögeyi sahip oldugu çocuk tahmin için üç sansi var. (Onlar var gibi tüm çocuklarin tur içinde / arkalarindan ellerini gizlemek.) Hayvan temalar için, hayvan ile gider bir öge seçin. Eger Külkedisi gibi bir karakter tema yapiyorsaniz bu “Terlik var Terlik, Terlik,” olacaktir.