anne-babalik ucu yürümeye baslayan çocuk tuvalet egitimi

Tuvalet egitimi baslangiç ??sadece kolay bir parçasidir. Zor bir sonuç ana ve çocuk lütfen olacagini basariyla böylece onunla ugrasiyor. Tuvalet egitimi süreci ile basarili olmak için, burada yürümeye baslayan çocuk tuvalet egitimi için ebeveynlik ipuçlari.

baslamak için hazir

Islemini baslatmak için hazir olun. Tuvalet egitimi enerji ve zaman alacaktir. Yaz / bahar sezonu sicak iklim tuvalet egitimi ana için çocuklar için daha fazla zamana sahip birkaç giysi, daha sonlari ve uzun gün anlamina gelir çogu zaman hazirdir. Her mevsim sadece “daha az” vs ile çalismaya hazir olmak, ama ise yarayabilir “daha fazla.”

Sizin çocuklar için erken Potty Baskani tanitmak

Yeni yürümeye baslayan çocugunuz hazir belirtileri gösteriyor lazimlik sandalye tanitmak. Hazir belirtileri banyoda çocugun ilgi dahil, 2 saat, vb kuru kalmak için çocugun yetenegi çalistigini ve hediye ya da onun en sevdigi çizgi film karakteri çikartmalari ile dekorasyon olarak sararak çocugunuzun lazimlik mülkiyet tesvik nasil göster.

ne isleri kesfetmek için yaklasim degistirmek

Lazimlik egitimi için basarili olmak için yaklasim degistirin. Çesitli ürünler egitim çok daha kolay hale getirmek için yollar tavsiye ederiz. Sen yürümeye baslayan çocugunuzun ögrenme stili ile gitmek bir egitim pantolon tavsiye verebilecek pek çok web sitesinde tuvalet egitimi ürünleri bulabiliriz. Çocuklarinizin ögrenmek için islaklik gömlekleri olan ürünler için ara.

tuvalet egitimi ile yürümeye baslayan rahat olsun

Tuvalet egitimi ile yürümeye baslayan rahat olsun, ve çocugunuzun baslamadan önce kullanacaginiz tuvalet egitimi donanimlari tanitmak. Lavabo onun / ellerini yikama ve / o kullanmaya baslayacak daha önce onun / onu lazimlik-sandalye üzerinde oturan, pantolonunun kapali giyiyor ve çocugunuzun uygulama.

hasta ve pozitif

Her zaman yürümeye baslayan egitim üzerinde hasta ve pozitif. Tuvalet egitimi zaman alacak ve gerilemeler meydana gelebilir. Ancak, çocuklarin olumlu destegine basarili oldugunu unutmayin. Ödüller ve övgü çocugunuzun yeni beceriler ile daha rahat ve motive hissediyorum yardimci olabilir.

tutarli olmak

Çocugunuzun bezi disinda bir kez, yine onlari giymek istemeyeceksiniz. Onlarin egitim pantolon ve çocuk bezi arasinda geçis yoksa bu asamada çocuklar daha hizli egitilmis olabilir kanitlanmistir.

interaktif yaklasimlar kullanmak

Çocugunuzun ilgi korumak için, oyun, sarki, video, kitap, rol modelleme ve ilerleme çizelgeleri gibi interaktif yaklasimlari kullanmayi deneyin.

giderken tanidik lazimlik egitim ekipmanlari getirmek

Seyahat ettiginizde, çocugunuzun alisilmadik bir ortamda onun / onu lazimlik kullanarak rahat olacak, böylece onun / en sevdigi kitap bile böyle çocuk boyutu koltuk olarak onun / onu tanidik tuvalet egitimi ekipmanlari getirmek ve.

takim çalismasi kullanimi

, Onun / onun dedesi bakim saglayicilarina agabeyim / kiz için çocuk hayatinda herkes, emin olun güvenilir bir tuvalet egitimi bakis açisi ile ilgilenmektedir, egitim süreci boyunca çocugunuzun tesvik.