Bu 3 ipuçlari ile çocugunuzun güvenini artirmak

Bazen, onlar dogru ya da yapmak için yanlis bir sey ne karar vermek zorunda ve onlar akranlari ya ya da televizyonda gördükleri tarafindan baski yapilmaktadir, bu endise neden olabilir. Biz veliler olarak, kendilerini güven verirseniz, o zaman, muhtemelen dogru karar vermek mümkün olacak bulunmaktadir. Eger devam ve odaklanmis kalmak için ortalama olarak baslar ve çocugunuzun sonraki hayatinda size tesekkür edecek.

1. dinleme
Olisten yetenegi gereklidir, ve bir kez çocugunuzun onu / ona da son derece önem vermek ve diyorlar zorunda oldugu tüm almak için denemek gerekir verbalise baslar. Kendi görüsler sahip baslatmak için yeterli eski zaman, onlari (onlarla ayni fikirde olmasa bile) söz sahibi olsun. Onlar da, duyduklari ve onlara güven verir edilmektedir görüyoruz.

2. tesvik edici
Onlara bir görev her zaman ne olursa olsun ne, onlara cesaret vermek. Diye soruyorlar ve cevap olarak dürüst olmak çalistiginizda sorularini duyarlidir. Bunu yaparak, bunu zihninizi konusmak için iyi ve belirli bir konu hakkinda görüs var korkmak degil önemli oldugunu onlara gösteriyor. Konularda genis bir yelpazede tartisma tesvik ve kendileri için düsünmek ve kendi görüslerini güven için tesvik ediyoruz. Bu, kendi ifade dogrulama verir.

Ödüllendirici 3
Çocugunuz büyüdükçe, ögrenir ve yetiskinlige gelir, bunlari bir onlari yasamlari boyunca basari ve mutluluk getirmek için yardimci olacak güven ve bu, kendi içinde, sizin için büyük bir ödül ve getirecek ile dünyaya çikmak göreceksiniz Eger büyük bir sevinç.