çocuk koltuklarina – onlar nasil çalisir

Çocuk boyutu koltugundan büyük bir hediyedir. Bunlar, genel olarak 2 ile 9 yaslari arasinda, küçük olanlari izin onlar aile odasinda kendi nokta var gibi hissediyorum. Onlar dinlenmek ve sadece anne ve baba veya büyükbaba gibi yaslanmak için olsun.

Bu koltugundan daha küçük bir ölçekte insa edilmistir ve genellikle bir yetiskin deniz oldugunu ayni uzanmis mekanizma yok. Birçok yetiskin koltuklarina bahar sandalyenin Sag taraftan çikinti bir kolu tarafindan isletilmektedir uzanmis sistemleri yüklemis. Kolu geri çekerek ve sandalyesine yaslanarak mekanizmasi yaslanmak neden olur. Çocuk koltugundan genellikle bir mekanizma yok.

Ayak ile birlikte çocuk deniz mekanizmasi çalisir. Çocugun çok küçük ise çocuk ya da yetiskin, alttan ayak yukari çekin gerekir. Ayak yukari çekerek deniz geri koymak neden olur. Çocuk muhtemelen daha çok Büyükbaba J daha, çok çevik, ve bu konumda reclined oluyor kalir bile genellikle deniz içinde ve disinda tirmanma bir sorunum yok. Daha büyük çocuklar sadece koltugun arkasina sirtlarini iterek yaslanmak ve deniz kadar oturmak mümkün olacak. Onlar ileri oturma ve ayak asagi iterek kalkmak mümkün olacak.

Bildigim kadariyla tüm alt koltuklarina bu sekilde çalisir. Üreticiler kolu mekanizmalar su anda küçük bir sandalye için yapilan ve daha büyük kutulari için ihtiyaci nedeniyle nakliye maliyetleri artiracagini olmadigini bize. Bir kolu mekanizmasi ile bir bulursaniz, lütfen bana bildirin! craig@wcteam.com