csa yardimiyla gerçege uygun çocuk bakim masraflari hesaplamak

Çiftler çesitli nedenlerle birbirinden ayrilmis almak için karar zaman Ingiltere’de çok nadir manzara degildir. Her ihtimale karsi, ayrilmis çift bir çocuk, ebeveynin çocugun sorumluluk almaya alir ve çocuga karsi diger ebeveynin sorumluluklari ne milyon dolarlik bir soru oldugunu vardir vardir. Çocugun velayetini oldukça çok anne-baba ve çocugun istekli baglidir, ama yasa kesinlikle çocugun uygun yetistirilmesinde dogru yerlesik olmayan ebeveyn rolü ve sorumlulugu tanimlanmis olsa da. Birlesik Krallik yasalarina göre, yerlesik olmayan ebeveyn çocugun genel gelisimi için kullanilmak üzere gerekiyordu yerlesik ana sabit bir tutar ödemek gerekiyordu. Bu çocuk için gözaltina ödemek için yerlesik olmayan ebeveyn için bir zorunluluk olsa da, bu bir ihtiyaç ödemek için dogru miktarda hesaplamak için de önemlidir.

Onlar güçleri olmayan bir onu toplamak ve aktarmak ile oldugu gibi her iki ebeveyn, Çocuk Destek Ajansi (CSA), çocuk bakim zamani ne kadar yani CSA Ödemeler hesaplama iki kat fonksiyonlari ile ugrasan bir Ingiliz hükümet yürütme ajansi yardim alabilirsiniz çocugun bakimi ile görevli kisiye yerlesik ebeveyn. Oldukça onlar için yararli oldugu gibi, CSA tavsiye almak için anne-babalar için tavsiye edilir. CSA ajanslari haklarinizin farkinda yaparak size yardimci ve CSA katilir akilda tutulmasi gereken tüm gerekli bilgileri size. Iyi bir CSA ajansi bilmek ve ayni zamanda hükümet tarafindan kanunda yapilan son degisiklikleri ile güncellenir gereken tüm gerekli bilgileri saglayacaktir.

Çogu zaman bu yerlesik olmayan ebeveyn aslinda o / o onun / onu haklarinin tam olarak farkinda olmadigi için sadece ödemek gerekiyordu olandan daha fazla miktarda ödemek zorunda oldugu fark edilmistir. CSA size tavsiye saglar ve ayni zamanda size nafaka ödemek için gereken tam miktari hesaplamak yardimci olur. Ayrica CSA hesap makinesi kullanimi ödeme gerekiyor ne kadar çocuk bakim bilmek yapabilirsiniz. Sadece durumda size sirket degistirmek ve ve durumu anlayan bir ajans yardim almak için ücretsiz daha vardir da CSA ajansi memnun.