DEHB gençler – 3 ebeveynlik ipuçlari

DEHB gençler sorunlarin her türlü ile karsi karsiyayiz. Bu normal bir genç olmak yeterince kötü ama DEHB mevcut ekstra zorluklar yok. DEHB gençler okul kayip ve kanunun yanlis tarafinda almak, trafik kazalarinin çok daha yüksek bir yüzdesi var. Bunlarin yaklasik üçte birini okul ve / veya bir ögretim yili tekrarlamak zorunda ihraç edilecektir. DEHB genç onun kendi cihazlara birakilir ve tedavi veya yardimci degilse, o zaman bu numaralari roket.

Ilk ebeveynlik ipucu

Ailede herkes sokaga çikma yasagi kez, isleri, ödev ve tüm diger seyler de dahil olmak üzere davranis kurallari kadar imzalanir. Onlar ayarlanir neden kurallar ve onlar yapisik degilse sonuçlari, açiklayan açikça gerekir. Genç gelen davranis ayirmak ve onlari sevgi ve zor anlarda bile sevgi vermek demektir ögrenin. Davranis berbat neden sonra açiklar.

Ikinci ebeveynlik ucu

Nasil bir siddet argüman öfke yönetirim? Bu genellikle hiperaktif DEHB türü veya kombine türüne sahip DEHB gençler ile bir sorundur. , Bagirarak küfür ve siddet davranisi sakince ele alinmasi gerekiyor. Üst bazen kendilerini zaman asimi sahip olmasi gerekir – bu her iki taraf için sadece iyi çalisir. Düsük bir sesle konusan genç sakin ve daha az bagirmaya zorlar, yoksa o seni duymayacagim! Sakin anlarda, hepsini kendini kontrol meselesi ve bagirir ve küfürler genellikle argüman herhangi bir tür kaybeden adam olduguna isaret olabilir. Ebeveynin de onun ya da savaslar alabilirsiniz ve bu bazi önemsiz seyler gitmek birakarak iyi bir yoldur. Öfkelerini aktarma ve eger onlari spor yapmak için eslik eden, birçok durumda buhar ve anlamina gelir salmak için onlara yardimci olacak yollar düsünün. Disinda büyük bir bag aktivite olmaktan, ayni zamanda fiziksel ve zihinsel herkes için iyidir. Daha fazla temas anne daha onlarla baglanmak mümkün olmasi muhtemeldir, DEHB gençler ile var.

Üçüncü ebeveynlik ucu

Eger genç size ya da güvenilir bir dost ebeveyn ne olup bittigini bilen ve bu asili kim oldugunu emin olun. Okulda neler olup bittigini bilmek için bu uzanacak ve ögretmenleri ile temas çok olmasi her zaman yararlidir. O olan olumlu özellikleri ve iyi yetenekleri odaklanin ve uygun oldugunda onlari övün. Denetleme de su okul ilerleme ve ödev anlamina gelir.

DEHB ilaç Yukaridaki ebeveynlik becerileri herhangi ögretmek için gitmiyor ve bilinen bir ebeveynlik ilaç var! Ancak DEHB gençler için DEHB ilaç bilinmeyenler doludur. Neden çocugunuzun saglik riski? Zaman zaman DEHB gençler odaklanma ve huzursuzluk konsantre veya azaltmak için bir yardim eline ihtiyaç. DEHB dogal ilaçlar hiçbir yan etkileri vardir. Biz de simdi davranis degistirme farkla DEHB gençler için uzun vadede en iyi çözüm oldugunu biliyoruz.