eurotrike playsafe oyun ve kesif için bir macera oyuncak

Eurotrike uzun yillar çocuk oyuncak güvenilir bir üretici olmustur. Onlar yapmak ve dayaniklilik, daha iyi tasarim ile dikkat çekici oyuncaklar üretmek devam etmistir. Eurotrike Playsafe kendi üst saticilari biri, mobil olmanin sevinçleri ve harikalar küçük çocuklar tanitmak için tasarlanmis bir macera oyuncak. Playsafe en yeni versiyonu ile, hem çocuklar ve mutlu olmak için ebeveynleri için bol.

Eurotrike Playsafe bir üç tekerlekli bisiklet olan – ön ve arka iki tekerlek bir tekerlek. Tasarim istikrar ve denge, pek çok genç çocuklar kolayca temel bisiklet ile elde olmayan bir sey saglamak içindir.

Eger Eurotrike Playsafe bekleyebilirsiniz Özellikleri

– Sabit bir yön saglamak için Direksiyon kilit sistemi.

– Ayarlanabilir koltuk konumlari büyüyen bir çocuk veya farkli yas ve boyutlarda birden fazla kullanici karsilamak için.

– Dahili çocugun sol veya sag (oversteering genellikle denge disari kayma, çocugun neden olur) için asiri yönlendirmek degil bu yüzden direksiyon sinirlamak için sistemi.

– Emniyet no-kayma tutun saglamak kulplari ve konfor saat

– Tek el freni

– Üst üç tekerlekli bisiklet bastiriyor zaman Ayaklik nafaka saglamak için

– Bell ebeveynleri veya üç tekerlekli bisiklet kullanildigini veliler uyarmak için

– Yeterli sirt destegi saglamak ve geri düsmesini çocugun önlemek için yüksek arka koltuk

– Bir yerde çocuk tutmak için bir 3-noktali emniyet kemeri, içinde ve disinda kolay ve kilitleri rahat bir uyum için ayarlanabilir.

– Kullanildiginda daha iyi denge için genis, sessiz lastikler var.

– Gereksiz düsme önlemek için kendi kendine rightening damperli sahiptir.

– Bir güvenlik bayrak kullanim sirasinda çocugun görünürlügünü artirmak için

– Ebeveynleri veya velileriyle üç tekerlekli bisiklet yönlendirmek için kullanabileceginiz bir pushbar ile birlikte gelir

– Playsafe 7 kg agirligindadir. – Küçük bir çocuk ve yeterli anne tasima için isik için saglam bir sürüs saglamak için yeterli kati.

Lastik yeterince zor olmakla birlikte, Playsafe iyi beton veya asfalt kullanilir.

Kaç yasinda bir çocuk Eurotrike Playsafe kullanmak olmalidir?
Playsafe 4 yil kadar eski ila 12 ay kadar genç çocuklar için uygundur. Ayrica 25 kg bir agirlik limiti vardir. Kullanici çok genç, özellikle ebeveyn denetimi son derece tavsiye edilir.

Eurotrike Playsafe kiz ve erkek çocuklar için farkli tasarimlar ve renk semalari vardir, bu yüzden çocuklar daha iyi kisisel seçenek var.

Eurotrike Playsafe Bakim
Bakim ve onarim için, sadece Playsafe yumusak, nemli bir bezle silerek temizleyin. Kirli veya yagli ise, sabunlu bir solüsyon kullanin ve temiz su ile silin. Her zaman iyice bilesenleri kurulayin.