hiçbir çocuga plansiz yan etkileri geride

Hükümet esas olarak ülkelerini yoksun ögrenciler arasinda akademik basari artirmak için, ve üst sinif ögrencilerine orta onlar son yillarda var daha iyi performans yardimci olmak için girisim Left Behind Çocuk yok basladi.

Ne çok insan anlamiyorum gereksinimleri Left Behind Çocuk yok uymak oldugunu, okul bölgeleri 71% gibi, yazma, okuma gibi devletler tarafindan test edilir bu konularda, daha fazla odaklanmak için ilkokul ögretim programlari yeniden yapilandirilmasi ve matematik vardir . Sonuç çok daha az zaman böyle Bilim ya da bu konular gibi agir test olarak Sosyal Bilgiler gibi alanlarda harcanan olmasidir.

Gol Left Behind Çocuk yok takdire sayan olsa da, ben bu konularda odak eksikligi büyüdükçe ögrenciler ülkemize ve yetiskinler katki olacak ne üzerinde bazi endiseler var.

Tarih, cografya, vatandaslik bilgisi ve ekonomi hakkinda çocuklara ögretmek için tasarlanmistir Sosyal Bilgiler, bir mükemmel bir örnektir. Çalismanin bu alanlarda anlamak, politik kararlar ve bizi çevreleyen ahlaki konularda anlam ve sonuçlarini anlamak için izin verir. Bir ögretmen daha iyi çevrelerindeki dünyayi anlamak ve sonuçta gelecek sorumlu, aktif vatandaslar neden olacak bir etkisi olabilir nasil mevcut ögrencilere tarih baglanmak mümkün ise Tarih, geçmisle ilgili bir konu oldugu görünse de Ülkemizde, sehir ve topluluklar.

Yarinlar vatandaslar bizim kurucularinin mücadeleleri için hiçbir bilgi ya da sükran olsaydi nasil olacagini bir an için düsünün. Onlar içinde yasadigimiz ülke seviniriz? Onlar demokratik bir ulus olarak zevk özgürlük anlamak misiniz? Hatta Seçim Günü oy ya da toplum içinde aktif kalarak bu özgürlügü haklarini misiniz? Çok Sosyal Bilgiler olmayan bir ilkokul müfredat gelisen, basarili bir topluluk etkisi için gerekli olani hiçbir anlayisi ile gelecekte yetiskinlerde neden olur endiseliyim.

Ne darbe Bilim egitimi var azaltilmasi olacak? Bilim ve doga iliski kurmak nasil anlamadan büyümek gibi ne olacagini bir an için düsünün. Bu eksik, çogu insan dogaya hayranlik ve referans deneyimi asla. Onlar dogal dünya üzerindeki eylemlerinin sonuçlarini görmek yoksa hayatlarini nasil yasadiklari bu ne etkisi olacak? Ne yapmak ve nasil konularda yasiyoruz!

Bir hayranlik ve Bilim takdir doga, çesitlilik ve hayatin mucizesi için daha büyük bir saygi ile sonuçlanacaktir. Onlar genç ve önerilerine açik oldugunda Ögrencilerimizin bilimin harikalari hakkinda bilgi vermedi eger gerçek bir utanç olurdu! Dogru, ortaokul ve lise ögrencileri oldukça iyi yuvarlak Bilim müfredat almak, ama çok dogal dünya için derin takdir daha iyi bir ölçüde genç yasta dikilir.

Ilkokul, bilim hikayeler, yaratici oyun ve Orta ve Lise ögretim programlari kapsaminda yer alan daha teorik yaklasimlari farkli, doga için erken hayranlik asilamak tanimlayici gösteriler ile eller ögretilebilir. Bizim ilkokul çocuklari sadece okuma, yazma ve matematik odaklanmak için bu tüm önemli firsati kaçirmayin eger büyük bir hayal kirikligi olacaktir.

Ancak, fikir Left Behind Çocuk No hedefleri takdire deger. Benim önerim ilkögretim okullarinda bir bütün müfredatina okuma, yazma ve matematik entegre olmasidir. Bu sekilde, okuma ve yazma ve matematik temellerini ögretim ek olarak, bir ögretmen bu temel becerilerin gerçek hayat uygulamalarinda neden olur Sosyal Bilgiler ve Fen dersleri içine çok test becerilerini güçlendirebilir.

Çocuklarin okuma, yazma ve matematik saglam bir egitim almak saglamak için birinci ve ikinci tür Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri gibi daha kavramsal konularda bu becerileri uygulama çesitli ve çekici yollar saglar: Bu hersey dahil yaklasimi iki gol gerçeklestirir.

Alt satirda bu yaklasimin gerçege dönüstürmek için özel ögretmenlerin taahhüt sürer. Ama sonuç buna deger. Konu entegrasyon sayesinde, diger insanlarin ihtiyaçlarini empati ve bizim dünya yasamak için daha iyi bir yer yapmak için katkida anlamak için, daha fazla küresel dogrusal fazla düsünmek ögrencilerimize ögretecegiz. Daha iyi bir hediye yarinin yetiskin ne vermek!