Mezuniyet kutlama ne tür zorunda olacak

Bir mezuniyet partisi ya da mezuniyet açik ev: iki tipik seçenek vardir.

Bir mezuniyet partisi genellikle bir salon, okul oditoryum, restoran, havuz veya parkta tutulur. Bir parti fikri tüm misafirler belirli bir zamanda geldi ve parti bitene kadar kalmaktir. Çogu zaman bu olaylar yiyecek ve içecek vardir. Bir mezuniyet partisi sahip olmanin avantaji sizin için daha az is olmasidir. Evinizde hazirlaniyor konusunda endiselenmenize gerek yok, otopark, oturma, yemek hazirlarken tüm hizmet ekipman toplama, ya da olaydan sonra temizlik. Bir mezuniyet partisi olmasinin dezavantajlari çocugunuz için daha az kisisel olmasidir, daha pahali, ve parti döneminde kullanilamaz çünkü bazi insanlar gelmek mümkün olmayacaktir.

Onlar çocuklarinin kutlamak için en iyi yoldur hissediyorum çünkü çogu insan çocuklari için bir mezuniyet açik ev ev sahipligi tercih. Olay çocugun kendi evinde oldugu için daha kisisel. Parti onlar en rahat yer oldugu için bu kez-in-a-ömür olay sirasinda, yüksek lisans daha rahat olabilir. Açik bir ev de çocugunuzun hayatini vitrin evinizde çesitli alanlarda kullanmaniza olanak saglar.

Mezuniyet açik evler gayrimenkul açik evlere benzer. Guess açik evin saatlerinde herhangi bir zamanda gelip gitmek için ücretsizdir. Bu yogun aileleri ve arkadaslari için ve ayni gün birkaç mezuniyet açik evlere davet edilir misafirler için iyi çalisir.
Aile genellikle hazirlar çünkü açik bir ev bir mezuniyet partisi daha az resmi, gida daha az pahali, hiçbir tesis kira bedeli ve temizlik tamamen hazirlanmasi ve ayni gün bitmis zorunda degildir parti.

Bir mezuniyet açik ev sahip olmanin dezavantaji sizin için daha fazla is olmasidir. Sen yenilemek karar verebilir, seklini, boya, peyzaj, bahçe, ve / veya temiz evinizin tüm alanlarinda etkinlik için hazir oldugundan emin olmak için, daha önce hiç olmadigi gibi. Insanlar banyo kullaniyor olabilir bu yana, size evinizin her çekmece ve dolap iyice temizlemeniz gerekebilir hissedebilirsiniz. Daha is olmasi gereken bir dügün, aksine, açik ev hazirlamak gibi, size temizlik ve uzak koyarak tutmak için ve her seyin mükemmel olmasi gerekir hissedebilirsiniz var ve bu yüzden, evinizde oldugunu.

Bir kez bir mezuniyet partisi ya da mezuniyet açik ev sahip olup belirledikten, ilerleme yapiyoruz.

içtenlikle,

laurie phelps