myspace iyi bir alandir

MySpace üyesi olan 100 milyondan fazla insan var. Bu sayi artmaya devam ediyor ve MySpace de üyeliklere sahip insanlarin çogunlugu genç insanlar.

Gençler ve genç yetiskinler MySpace her türlü bilgi gönderin. Bu bilgilerin çogu çok kisisel ve tehlikeli olabilir. MySpace Genç üyeleri sik sik niyetlerini hakkinda dürüst olmayan MySpace kullanan insanlarin oldugunu fark yoktur. Son derece riskli ve güvensiz iliskiler içine gençler ve genç yetiskinler yem yirtici vardir.

Birçok genç MySpace bir parçasi olmayi seviyorum. Onlar fotograflarini, profil ve bloglar göndermek için mükemmel bir yer oldugunu hissediyorum. MySpace genç üyeleri güvenli oldugunu düsünüyorum ve kötü bir sey onlara ne sanmiyorum.

Eger internet kullanan Eger çocuklar daha güvenli tutmak için yapabileceginiz bazi seyler vardir bir çocuk olan bir ebeveyn iseniz. Eger Internet hakkinda çok sey bilmiyorum bile onlar online hizmetler kullanirken yine çocuklar için riskleri azaltabilirsiniz.

Oglunuz veya kiziniz çevrimiçi takma olacaktir. Bunlarin ne ögrenin. Bir ana ev oldugu zamanlarda online kullanimini kisitlamak için korkmayin. Ayni zamanda izlenebilir bir yerde bulunan bilgisayar için iyi bir fikirdir. Bilgisayar daha yüksek bir trafik alaninda ise sik sik pop ve neler olup bittigini görebilirsiniz.

Endiselerinizi hakkinda çocuklar konusun ve bazi aile kurallari ile geldi. Yirtici kaçirmaya ve saldiri çocuklar için internet kullanmis örnekleri tartisin.

Çocuklar tehlikeleri bilmek ve aramak için biliyorum anne varsa MySpace iyi bir yer olabilir.