okul öncesi benlik saygisi bina

Hemen hemen Boston herhangi bir okul öncesi bir sey olusturulmasi ile ilgili faaliyetleri kapsamaktadir müfredat sunuyor. Ortak örnekler sanat projeleri, fen deneyleri, bir hikaye “yazma” ya da bir yapi insa olabilir. Ilk görev ötesinde, bu çalismalarin çok daha fazla amaca hizmet.

Çocugunuzun Boston okul öncesi program dahilinde faaliyet Bu tür ögrenme sürecinin önemli bir parçasidir. Ayrica okul olgunlugu gelistirmelerine yardimci olur ve benlik saygisi olusturur. Ögrencilerin islerini gurur hissediyorum ve kendilerini göz ardi edilmemelidir yardim önemi.

Benlik saygisi olusturmak için ipuçlari
——————————–

Okul öncesi benlik saygisi olusturmak için en etkili yolu gerçekçi hedefler belirlemek ve kabul etmektir. Bu hedeflere ulasmak okul öncesi gurur ve basari duygulari gelisebilir somut bir yoludur. Öte yandan, çaba ve yaraticilik üzerinde mükemmel performans deger vermek, bir hayal kirikligi kaynagi ve benlik saygisi aslinda daha düsük olabilir. Aile ve veliler genç bir çocugun hayatindaki en önemli insanlardir. Onlar çocuklarinin Boston okul öncesi programindan projeleri görmek nasil benlik saygisi gelisimi için önemlidir.

* Okul öncesi çalismalari ilgi göster – çocuklar Boston okul öncesi programindan döndügünüzde, o gün proje göstermek için onlarin çocuklari davet ve olusturma sürecini tanimlamak için ebeveynler için harika bir fikir. Okul bir veli ilgisini çocuklar da kendi çabalari degeri yerlestirmek için yardimci olur.

* Kendi çaba odaklanin – çaba odaklanarak, anne yaraticilik ve hayal gücü bir ‘mükemmel’ projesi yapmak daha önemli oldugunu ifade. Örnegin, is tanimlamak için çocuklar soran onlar Boston okul öncesi yaptigimiz ve bunun yerine benlik saygisi olusturur çizgiler içinde kaldi olsun veya olmasin belirterek daha, bu konuda nasil hissediyorum.

* Okul öncesi gururu paylas – bir ebeveyn dikkatini önemi benlik saygisi yapi çok önemlidir. Aktif Çocugunuzun Boston okul öncesi programinda olusturur çalismak gurur gösteren paha biçilemez. Ebeveynler Örnegin, ev içinde okul öncesi çocuklarinin Boston projeleri görüntülemek veya yakinlari baska bir yerde yasayan dijital kopyalarini paylasabilirsiniz.

Bu deger yerlestirerek geldiginde Çocuk ebeveynlerinin örnegini takip. Anne çaba, hayal gücü ve siki çalisma önemli oldugunu göstermek, çocuklarin ögrendigi Boston konularda okul öncesi islerini. Buna karsilik, bu çabalarinda gurur geliyor.

Anne gibi açik uçlu bir soru sordugunuzda ‘resminizi Bilgi ver …’ çocuklarin yaraticiliklarini kesfetmek ve deger davet ediyoruz. Buna karsilik, gençler degerli hissediyorum. Onlar islerini degil, mükemmel bir sonuç daha, her zaman yeterince iyi oldugunu ögrenmek. Bu ders evde ve Boston okul öncesi de benlik saygisi bina temel tasidir.