okul ve evde saglikli kalmak

Back-to-okul zaman geri mikrop dolu derslik, otobüs ve kafeteryalar anlamina gelir. Uzmanlara göre, 10 milyon bakteri ortalama her okul masa yüzeyinde pusuda. Kirli eller makas, oyuncak ve kitap paylasimi ile, bir sey çok açik-mikroplar her yerde vardir.

Hastalik Kontrol ve çocuk her yil okul 22 milyon gün özledim Önleme raporlari için Merkezleri. Ve bir kez çocuklar onlar ev yayilmis önce eve mikroplar, uzun degil getirmek. Bu okulun sezon çocugunuzun saglikli tutmak için bazi ipuçlari:

• Çocuklarinizin saglikli aliskanliklar ögretin. Öksürük ve dirsek degil, onlarin eline hapsirma ile mikrop içeren çocuklara ögretmek. Onlar 30 saniye sabun ve ilik su ile ellerini yikamak emin olun. Sevdikleri sabun ve doku kutulari satin alarak eglenceli yapabilirsiniz. Evde bu saglikli aliskanliklar uygulayarak, büyük olasilikla okulda aynisini yapacagiz.

• dinlenme saglikli miktarda alin. Çocuklarinizin tam olarak her gün okula hazirlikli olmak için düzgün bir gece uykusu önemlidir. Okul çagindaki çocuklarin her gece uyku 9 ila 12 saat gerekir. Web sitesini www.iVillage.co.uk göre, yeterli uyku almiyorum kadar yüzde 50 ile bagisiklik sisteminin etkinligini azaltabilir. Yani çocuk dinlenmek ve uykuya böylece siki bir yatmadan rutin uygulamak önemlidir.

• bagisiklik sistemini saglikli bir destek verin. Hava ve Hava Jr tüm aile bagisiklik sistemleri artirmak için en iyi yolu vardir. Büyük tatma Havadan Jr özellikle çocuklar için formüle edilmistir. Büyükler ya da Hava almak için unutmamaliyiz. Efervesan saglik formülü orijinal lezzetli portakal, limon-kireç ve yeni pembe greyfurt tatlar mevcuttur. Mesgul anneler ve babalar tek hizmet paketleri-the-Go On yeni Hava deneyin ya da yeni Hava Gece rahatlamak isteyebilirsiniz.

Ürün sinifta mikroplar mücadele için bir ögretmen, Victoria Knight-McDowell, tarafindan 1997 yilinda olusturuldu. Knight-McDowell bagisiklik sistemini artirmak için dogal yollarla arastirma için bes yil ayrilmis.

Mikroplarla savasmak yollari hakkinda daha fazla bilgi için, www.Airborne Health.com ziyaret edin. Havadan da Havadan Ögretmen Vakif Fonu ile okullarda müzik ve sanat programlari desteklemekten memnuniyet duymaktadir.