olumsuzluk gerçegi kucaklayan

Raising çocuklar çok zor olabilir ve her zaman kolay olamaz. Çocuklar için sevgi ve destek verilmesi çocuklariniz bakiminda en önemli faktör olmalidir. Bu onlara güven vermek ve benlik saygisi artirabilir. Çocuklar da anne ‘ask, beslenen olan ortamindan bu alabilirsiniz ve deneyimleri onlarin günlük yasamlarinda ögrenirler.

Birçok faktör bir çocugun tutum ve karakter etkileyebilir. Evde atmosfer, saglikli sevgi dolu ve pozitif ise, çocuk iyi bir karakter edinebilirler. Ama bazen ideal bir aile ortamindan elde iyi bir karakter gibi mahalle ve okul ortami ve arkadas çocugun daire gibi diger faktörlerden etkilenebilir. Akran baskisi güçlü bir etkisi olabilir ve çocuk olumsuz tutumlar edinebilirler.

Ani bir dönüs kolayca çocuk tarafindan absorbe edilebilir olmayabilir. Evde bir olumlu bir ortam sadece kolay bir sekilde bu ev disinda satin alinan bu yana yaptigi olumsuz tutum dönüstürmek ve çocugun daha fazla etki veremez. Kolay bir dönüsüm kolay ve hizli bir sekilde yapilamaz. Daha iyi bir yol daha az sevgi ve destek göstermeden, sadece kabul etmek ve tanimak için olabilir.

Çocuklar Olumsuz tutumlar sadece küçük bir tetikleyici eylem ya da uygun olmayan sözlerle her zaman patlayabilir bir saatli bomba gibi olabilir. Yurtta Baris pozitif enerjileri ve tutumlari bu kadar bagli ve esit olumsuz yanit içinde olumsuz tutum karsilanmasinda hiçbir anlami yoktur.

Yetiskinler de olumsuzluk duygusu hissediyorum, ve bu olumsuz duygular yasiyor herhangi bir zamanda olabilir zamanlar vardir. Eger yanlis yapmis ve bu olumsuz duygulari neden olabilir geçmis eylemler hakkinda suçlu hissedebilirsiniz. Bu ne oldugunu bulmak için sadece normal bu yüzden bu çocuk da olabilir.

Negatif ya da suçluluk duygulari herhangi bir kisi için herhangi bir yarari olmayacaktir. Bu olumsuz duygular gitmeli böylece verimli olmayacaktir. Çocugun, arada, bu duygularin gitmesine izin son derece zor anlar olabilir. Bu olumsuz duygularin gitmesine izin onun için iyi olacagini olumlu bir sekilde çocugunuzun konusun, ancak bu ince ve sevgi dolu bir sekilde yapilmalidir.

Ona iyi hissettirecek bir sey yapmak için çocuk tesvik yapmak için en iyi seydir. Eger, bir hafta tatile bütün aile almak plaja gitmek, ya da parkta hatta sadece küçük bir yürüyüs gibi Ayrica, bazi girisim yapabilirsiniz. Bu saglikli ve olumlu bir atmosfer verebilir.

Aile içinde güzel ve sevgi dolu bir ortamda tüm ev, saglikli ve pozitif enerji verebilir. Bu pozitif enerji çocugunuzun iç kendini içine sizmak ve onu bu olumsuz duygu serbest yapabilir. Bunlar sizin için istediginiz dönüsüm olabilir. Yani, kabul tanima ve çocugunuzun olumsuzluk kucaklayan sonuçta kötü bir sey degil.