para konularinda odaklanarak ebeveynlik dersleri yararlanabilir ne

Son olarak, çocuk yasta büyüdü ve üniversiteye kapali var, simdi biraz rahatlayabilirsiniz ancak hala bu tür siniflarda ve ilaç kullanimi gibi genel seyler hakkinda endise olacaktir. Birkaç ay sonra kizini aglama ve bir “büyük bir sorun” hakkinda histerik çagirir, sizin ebeveynlik modu devreye girer ve onu sakin ve halt neler oldugunu bulmaya çalisin. Birkaç dakika sonra sok edici kendini bir kredi karti var ve zaten borç içinde 5 büyük oldugunu kesfedin. Bu su anda Amerika’da etrafinda ortak bir olay oluyor ve bunlari dogru para yönetimi ögretmek degil çünkü bu senin hatan.

Çocugunuzun gelecegi güvence

Bir ebeveyn olarak bizim ögretmek için sorumluluk, rehber ve konfor çocuklardir. Biz çocuklarimiza borç ve ahsap barakalarda yasayan binlerce dolar olmak istemem, bu nedenle para konularda onlari antrenör gerekir. Ebeveynlik siniflari bu çocugunuzun ögrenmek için önemli bir derstir nedenleri odaklanmak. Bu iki sinifa giren ögretmenler Mali Uzmanlar ve bunlar hakkinda neler konustugunu biliyor, onlar kendi parasi ya da katkilari, ancak ebeveyn olarak sadece onlari bu ögretmek olup olmadigini, yapmis olduklari Çocugunuza paralarini bölmek için tren tavsiye .

Küçük çocuklar için, etiketleri ile 3 Kumbara olan onlara, ‘Kaydet’ ve ‘Bagis’ harcayin ‘kullanmak için yaratici bir fikir. Onlar her domuz koymak istiyorum ne kadar karar verebilir, bazi harcama kumbara tüm koymak olabilir ama merak etmeyin, bu konuda ögreneceksiniz ders daha sonra gelir.

Zamani geldiginde, Wal-Mart alisveris olacak, ve çocugunuz bir seker çubugu için soracaktir. Nasil hallederim, ne diyecegini, düsünüyorum düsünüyorum, düsünüyorum … Simdi size Parenting Class gitti yok ister misiniz? Onlar örnegin, bu durumda söylenecek uygun sey ögretti olurdu, “bal, Üzgünüm, ama bugün herhangi bir ekstra para yok” ya da belki de “Belki Noel bu yil sizin için getirecek”, size iz test edebilirsiniz Her sey, tavsiye ve çocugunuza en duyarli oldugunu görmek. Çocuk da torpil ve yol almak, teslim olma ve onlara ögretilmesi gereken ders için biliyorum.

Bir hediye istiyorsaniz bir diger önemli ders digerleri tedavi olmak istediginiz sekilde tedavi etmek için çocugunuzun ögretiyor, ya da baska bir deyisle, onlar da onlara bir hediye satin almaniz gerekir. Onlari sizinle alisverise gitmek ve kendi arkadas için hediye seçmek için izin ver, ona (ya da para olmadan) için ödeme saglar. Bu da ona bir degerli bir ders, sorumluluk ögretir.

Ebeveynlik dersleri ögretir ebeveynlik uzmanlar sunan bazi daha fazla tavsiye oldukça basit ve mantikli bir sürü yapmak. Eger önem sahibi ögelerin adini marka üzerine kurulu oldugunu çocugunuzun ögretim önlemek istiyor. Gibi çocuklara yorumlarinizi büyük özen “da Old Navy Kazak var Julie,?” gibi söylemek daha iyidir “oldukça Mavi Kazak olan Julie,?” Karsi karsiya baska bir büyük sorun kendi için popüler ne bizim çocuklar egitim televizyondur. Onlar bütün gün Sünger Bob izlerken, bunlari yeni Sünger Bob tahil için yalvariyor ya da zaten milyonlarca ne zaman yeni Sünger Bob aksiyon figürü olmasi gerektigini bulmak. Onlari hayatlarinin erken dönemlerinde bu yapmak için izin kaçinirsaniz o zaman bu bilgi korur ve daha sonra hatirliyorum.

Bu üniversitede borç giderseniz tabii ki siz ve çocugunuz adina, hem de daha sonra ciddi mali sorunlari önlemek için bir ebeveynlik sinif için üye olun, yukari çogu için ödeme biter kim, SIZ!