size ulasmak için hizmet etmelidir çocuklar için disiplin ile ilgili birçok mükemmel puan sorunlari command_

Daha anne zor bir zaman olusur ragmen çesitli, dogru çocuklar için disiplin istihdam da olaganüstü olmustur. Size belirli bir alanda bazi destek vermek için deneyebilirsiniz, bu görmek için bir dakikanizi ayirin lütfen! Eger bu yazi okuyun seçerseniz ve zaman, zaman deger bulabilirsiniz.

Ilk olarak, genç yasta çocuk / çocuklar hala son derece genç olmasina ragmen, bunlari onlar istiyorum ne olursa olsun yapmak için izin gerektigini, akilda tutmak isteyebilirsiniz. Bu en çok önemli sadece bazi kesin yapmak en kurma ve tabii ki yapilmamasi gerekenler, hemen özel olarak almak olacak. Ve bu sürekli oldugunda, geri kalan yakalamak için bir sinif olabilir. Bir itme-üzerinde olmasi büyüdükçe kisa zamanda, tüm yürüdü için kendinizi açabilirsiniz. Bu, ebeveyn veya veli, ve çocuklar için bir arkadas Bu, temel tasarim beri, çocuklar ile büyük bir baglanti olmamasi anlamina gelmez degil akilda tutmak en iyisidir. Bu da pozitif kurallar kurmak için ögrenmek gerekir sadece bu.

Eger, erken dik hedefleyecektir sonraki durum sadece ne sorunlari sizin için önemli olan hakkinda bir seçim yapmak için vardir. Daha sonra bu konu, “aile kurallari” yapmak gerekir. Bu kesinlikle genellikle diger insanlar tarafindan yürütülen veya kabul edilebilir bir sey olmayabilir. Örnek için, çocugunuzun kendi yataginda ilgili tüm siçrama ve bir kural olarak onlara bir rezalet meydana getirmek için izin vermek için kesinlikle kabul edilebilir oldugunu kabul olabilir, ama kesinlikle onlara bir sey basarmak gerek yoktur bu yakin oturma odasinda kanepe gibi.

Daha sonra, bu bir kilavuzdur bölünmüs ikinci gelen, bu yönetirken oldukça tutarli olmak isteyeceksiniz. Bu gibi garip küçük yönü (ler) ergen çocuklari ile takviye kullanmanin gerçekten mükemmel kaynaklaridir. Çocuklar için kendini kontrol konusunda endiseler söz konusu olabilir eger, çok yakinda, taniyabilir.

Sonraki dikkate çocuklar için disiplin yürüten tüm gerçek ilgilidir. Çocugunuza dikkat görgü hemen hemen her türlü sahip mümkün olacak, ama gerçekten temelde bir uzun, uzun açiklikli için günlük yasamda büyük bir hareket etkisi olacagini, bu talimatlari yerine nasil! Görünüse göre, ne kadar erken bir kisi uygulama, yani sira, daha iyi tahmin edilebilecegi olacaktir olabilir daha düzenli baslar. Eger sürekli her yapmak gerekir, size çocuklu bir ölçüde daha az kafa karistirici bir zaman olabilir.

Bununla birlikte, çocuk misbehaves ne gerekiyor? Çocugunuzun sadece bunlari yapmak istiyoruz neredeyse hiçbir sey uymak olmaz herhangi bir zamanda ne yapmaliyim? Siz de yaptiklari gerektigine inaniyorum olarak, en anneler ve babalar yapacagini gibi, onlara çiglik mi? Nihayet bir daha bagirma kadar hepsi bagirma mi? Uygulamanin ilerlemesinde denemeler ve sikintilari olup olmadigini ve ne zaman, ancak, çocuklar için gümrük birçok çesit yönetebilir, bir ebeveyn veya veli ne yapiyor?