tek ebeveynlik erkekler hayatinizi düzgün dengesi

Hatta bir adam için, tek bir ebeveyn olmak zor. Ancak, bazi is-yasam dengesi elde anlamina gelmez mümkün degildir. Asagidaki ipuçlari düsünebilirsiniz:

1. Evde is bulmaya çalisin.

Babalar evlerinde daha ofislerinde çalisan için kullanilir. Eger gözaltinda çocuk varsa, ancak, size evin içinde yapabilecegi is aramak isteyebilirsiniz. Çogu simdi vardir. Ayrica yönetici veya amirine bu konusurken düsünebilirsiniz. Eger hatta ofis disinda isinizi yönetebilirsiniz kanitlayabilirim eger Genellikle, isteklerinizi karsilamak için memnuniyet duyariz.

2. Evde parti getirin.

Daha önce çocuklar ile olan düskün iseniz, bugün farkli bir sey yapmak zamani. Bunun yerine çikiyor, evinizin içinde bir tamer parti zamanlayabilirsiniz. Bu DVD veya spor oyunlari izlemek ya da belki de bazi kartlari oynayabilirsiniz. Sen barbekü toplantilar düzenleyebilirsiniz. Eger ev disinda daha az harcama yapacak bir sey yok. Ancak, bunu önlemek degil, size çocuklar üzerinden izlemek için bebek bakicisi iyi olabilir emin olun.

3. Onlara ulasmak.

Eger çogu zaman için evden oldum, çocuklar etrafinda annelerimiz olmasi için kullanilir büyük bir sans var. Tek ebeveyn olarak, sadece ulasarak onlardan bas agrisi bir sürü elde engelleyebilirsiniz. Sik sik onlara iletisim. Sadece onlarla olmak için zaman ayirin. Eger çocuklar sizinle çok rahat olmak istiyorum, bu yüzden kolayca konularda açmak olacaktir.

4. Daha etkili stres uyuz.

Tek bir baba oldugunuzda Unutmayin, sorumluluklari artar. Gerçekten her zaman hasta göze alamaz. Eger stres düzeyini kontrol altinda tutmak için neden budur. Eger omuzlarinizi ve arkasindaki gerginlik hissediyorsaniz, onu dinlenmek için zaman demektir. Bir masaj almak ya da jakuzide kendinizi emmek. Bazi egzersizleri yapmak ve gida sag çesit yemek. Meditasyon. Kendinizi De-stres.

5. Sabriniz uzatmak ögrenin.

Kesinlikle çocuklar için ve yolunuzu geliyor sorunlar için çok daha uzun sabirli olmasi gerekir. Öte yandan, size bilinçalti mesajlari yararli olabilir. Subliminal mesajlari düsünme yolunuzu çimdik yardimci olmak için yetenegi var. Onlar olumlu olumsuz bir sey degistirebilirsiniz.

Eger meditasyon ya da sadece vazgeçmek gibi hissediyorum zaman, gözlerinizi kapatin ve asagidaki bilinçalti mesajlari veya affirmations okurlar:

Bunu yapabilirim.
Ben tek ebeveynlik ile gelen zorluklari kucaklamak.
Kendi basima sorunlari çözmek için korkmuyorum.
Yarin çok daha iyi bir baba olmak için baska bir gün.

6. Karini ile koordine.

Mahkeme öyle diyor sürece, kariniz konusmak ve çocuk yetistirme içinde planlarini tartismak. Eger çocuklar için yapamayacagi bazi seyler vardir gerçegini kabul etmek zorunda; yalnizca ana yapabilirsiniz. Ayrica tamamen hayatimizin eski esi disari silmek gerekir.