ucuz yaz kamplari tasarruf stratejileri tutmak

Çocuklar yaz aylarinda ilgi çekici faaliyetlere devam sevgi ve yeni arkadaslar edinmek. Ebeveynler baris ve sessiz bir kaç hafta olan seviyorum. Hiç süphesiz, yaz kamplari birkaç yildir kendi nüfus muhafaza var. Yaz kampi aileniz için mükemmel bir hareket gibi görünebilir, ama bir sorun olabilir: maliyet.

Ucuz çocuksuz bir yaz için mi planliyorsunuz? Yaz kampi maliyeti çok zorlastirabilir. Üst düzey özel kamplari kadar on bin dolar olarak mal olabilir. Kisa süreleri bile genel faiz kamplari genellikle binlerce mal. Rahat olacak ile ucuz yaz kampi bulmak çok zordur.

Birkaç çözümü vardir. Bir iki yönden sorun yaklasim olabilir – onlar uygun kamplari arasinda mümkün olan en iyi anlasma disari arama ve onlar hemen hemen her kamp maliyetini azaltmak için proaktif adimlar atabilirsiniz. Optimal, her iki stratejinin ucuz bir yaz kampi için arayisinda kullanilacaktir.

Daha ucuz bir kamp bulmak biraz arastirma gerektirir. En iyi reklami ve pazarlanan kamplari muhtemelen en tanidik ve bu islemleri en pahali seçenekler arasinda genellikle hangi ile olanlardir. Özellikle yerel yaz kamplari, hayir veya kar amaci gütmeyen kuruluslar tarafindan isletilen tanitim satin olmayabilir, ama onlar çok daha az mal olabilir bir nedenidir. Gerçekten fiyatlari kesmek gerekirse, bir gün kamp çözüm düsünün. Bir “gün-sadece” islem thriftiest ucuz yaz kampi planidir.

Diger tasarruf adimlari bazen olarak adlandirilan isteyen bir kamp burs, “campership.” Birçok kamplarina aksi katilmak mümkün olacagini çocuklara düsük yatak firsatlari uzatacaktir içerir. Kismi ve tam “camperships” sik sik mevcuttur. Aileler de Sam Amca ucuz bir yaz kampi deneyimi içine çocuklarinin yaz tatili açmak yardimci olabilir bilmelidir. Onlarin gelir getirici bir is korumak için kampta çocuk sahibi olanlar kampin gider ile ilgili bir vergi indirimi için uygundur.

Bu ucuz bir yaz kampi deneyimi yaratmak için kolay olmayabilir, ama giderleri asagi tutmak mümkündür. Dogru kamp bulma ve maliyet tasarrufu önlemleri inceleyerek, aileniz daha düsük bir fiyata yaz kampi deneyimi avantajlardan yararlanabilirsiniz.