yemek kamplari ve daha kamplari boot kamplari sörf, özel yaz kamplari bol

Özel yaz kampi programlari son birkaç yildir her popülerlik büyümeye devam etmistir. Aslinda, spcialty kamplari tüm yaz kampi endüstrisinin en hizli büyüyen segment vardir.

Bir “özel” kamp genellikle bir veya daha fazla ilgili kamp faaliyetleri (sadece plaj ve örnegin, sörf) odaklanir, karsi genellikle sanat ve el sanatlari, binicilik, doga çalisma, spor gibi etkinliklerle daha genel bir etkinlik programi sunuyor geleneksel kamp digerleri arasinda ve oyunlar, okçuluk, ve dans ve drama,.

Çocuk bu yasina geldiklerinde, kendi yasam tarzi ilgi sekillenmeye baslar ve çalisma veya oyun uzmanlik gerektiren alanlarda daha fazla ilgilenmeye basladi, çünkü özel kamplari tarihsel “eski” çocuklar (genellikle 10 veya 12) itiraz ettiler.

Ancak son yillarda, özel kamplari olan ebeveynler geleneksel kampinda olsun istiyorum daha onlari daha özel kamp faaliyetleri maruz isteyebilirsiniz okul öncesi yas kadar genç çocuklardan daha fazla kayit görüyoruz.

Geleneksel kamplari gibi, özel kamplarda gün veya gece kamp deneyimler sunuyoruz. (Günlük kamplari, çocuklar genellikle kampinda onlarin gün geçirmek, bir otobüs ya da minibüste her sabah kampa getirilen ve daha sonra geç ögleden sonra eve döndü gecede kamplari anda, kampta çocuklarin “canli” -. Tipik olarak yatak, çadir veya kabin – yaz aylarinda bir anda birkaç haftaya kadar).

Uygun özel kamplari türleri hakkinda herhangi bir sinir gibi görünüyor. Çocugunuzun ilgi belirli bir alanda ilgi duyuyorsa, onlar için tasarlanmis özel bir kamp var emin olabilirsiniz.

Plaj ve sörf kamplari, kamplari pisirme kamplari tekne, özel ihtiyaçlari, kilo kaybi kamplari, çizme kamplari, futbol kamplari, genel spor kamplari, kayak ve snowboard çocuklar için kamplari: Örnegin, yeni bir internet arama özel kamplarinin asagidaki türleri ortaya kamplari, digerleri arasinda kanserli çocuklarin, pisirme kamplari, tenis kamplari, oyunculuk kamplari, wakeboarding kamplari, akademik kamplari, girisimci kamplari, aile kamplari ve ikizler için kamplari için kamplari.

Özel bir kamp için arama baslatmak için en iyi yer nerede? Biz her zaman seçtiginiz kamp türü ne olursa olsun, bir Amerikan Camp Dernegi (ACA) Akredite kampi toplama öneririz. Akredite bir kamp seçerek, kamp karsilayan ya da çocuk güvenligi ve denetimi, ulasim, programi ve faaliyet planlama, yemek servisi ve daha ilgili 300 en iyi uygulama endüstri standartlarina kadar asiyor emin olabilirsiniz.

ACA örnegin, kamp türüne göre gibi sizin için önemli olan herhangi kriterleri arasinda özel bir kamp için arayabilirsiniz ücretsiz bir web sitesi tutar, yer, cinsiyet, fiyat ve yas görev yapti.

Eger Wisconsin bir plaj ve sörf Kampi Los Angeles ya da bir pisirme kamp ariyorsaniz önemli degil, aradiginiz özel kamp ACA Web sitesinde orada olacak.

Güvenli, eglenceli bir yaz var!