ahsap oyuncaklar çocuklar için plastik oyuncaklar daha iyi neden

Eger çocuklar için en iyisini isteyen ve onlara güvenli ve oynuyorlar zaman mutlu tutmak içerir. Sizin tümü için oyuncak seçerken, yapmak seçenek sonsuz bir listesi var gibi görünüyor. En önemli olanlardan biri, belirli bir oyuncagin malzemedir. Plastik birçok oyuncak üreticileri için tercih edilen malzeme bir hale gelirken, onlara odun üretimi için üstün bir maddedir. Iste bazi nedenleri vardir:

1. Ahsap oyuncaklar dayaniklidir.

Tamam, bazi sert plastik simdi de oldukça dayanikli oldugu dogrudur. Sorun oyuncak üretirken oyuncak sirketler genellikle mevcut en ucuz plastik kullanmasidir. Sirketin açisindan bakildiginda, belki de bu biraz anlasilabilir bir durumdur. Onlar alt satirinda endise konum ve çogu zaman ortaklara cevap vermek zorundadir. Sirket ayrica bazi zor ekonomik zamanlarda kendisini bulabilirsiniz. Sirketler genellikle ellerindeki anlamina gelir ne olursa olsun kendi üretim maliyetlerini azaltmak için baski hissediyorum. Plastik gibi ucuz malzemeler kullanilarak, kalici bir çözüm gibi görünüyor olabilir. Sorun bu yakinda satin alma sonra bir oyuncak yerine ihtiyaç olmasidir. Sadece kirik bir plastik oyuncak çocugunuzun hayal kirikligina olacak, ama ayni zamanda mali bir yük olacaktir.

2. Ahsap oyuncaklari kolayca temizlenebilir.

Bu plastik oyuncaklar temizlemek için daha, iyice ahsap oyuncak temizlemek için çok daha kolaydir. Plastik bir kimyasal islem ile üretilir ise bu, temel olarak dogal bir madde olan ahsap kaynaklanmaktadir. Aslinda, birçok ebeveyn ahsap oyuncaklar temiz olamaz yanlis kani var. Bitmemis ahsap oyuncaklar temizlemek için, nemli bir sünger düzenli temizlik için ihtiyaç vardir. Güzel dereceli zimpara lekeleri çesitli türleri kaldirmak için yardimci olabilir. Bu arada, temizlerken sabun ve su ile hafif yikama düzenli temizlik için yeterlidir, ahsap oyuncaklar bitirdi. Lekeleri çikarmak için, su ve beyaz sirke bir 50/50 karisimi kullanin.

3. Ahsap oyuncaklar dogal.

Bu plastik oyuncaklar üzerinde ahsap oyuncak temel saglik ve güvenlik faydalari biridir. Bugünkü plastik oyuncaklar potansiyel oglunuz veya kiziniz için zararli olabilecek çesitli kimyasallar içerir. Aslinda, uzmanlar bazi son derece ciddi kosullarina günümüz plastik oyuncaklar ortak kimyasallarin bazilari, baglantili var. Plastik oyuncaklar baslangiç ??maliyeti ahsap oyuncaklar genellikle daha ucuz iken Yani, potansiyel saglik tehlikeleri büyüktür. Iste bu ahsap gibi dogal ürünler, yapilmis oyuncaklar seçmek için tavsiye nedeni budur.

4. Ahsap oyuncaklari geri dönüsüm maliyet-etkilidir.

Bazi plastik geri dönüsüm mümkün olmakla birlikte, sik sik çocuk oyuncaklari kullanilan olanlarla böyle degil. Sonuç olarak, bu tür plastik oyuncaklar çöp hale gelir. Çocuklar onlarla oynarken durduruldu sonra depolama kendi yolunu bulduktan sonra, oyuncaklar uzun hava yaratmak saglik tehlikeleri içine çesitli kimyasallar yayan! Bazi plastik oyuncaklar geri dönüsüm olabilir ederken, süreç ahsap oyuncaklar geri dönüsüm önemli ölçüde daha pahali.

Çocugunuz için bir sonraki oyuncak seçerken, bir plastik oyuncak seçerken bir kez daha düsünün. Düsük fiyat cazip görünse de, cüzdan için nihai maliyet, çocugunuzun sagligi ve çevre onlar çocuk oyuncagi degiliz demektir.