baskan obama, çocuklar, ekranlar ve egitim

Degil genellikle ayni cümle içinde iliskilendirmek istiyorum bes kelime. Genellikle Okullar, Çocuk, Ekranlar ve Egitim çizgisinde bir sey ve ne çok fazla TV bizim küçük çocuklarin beyin çürür olurdu. Ama aslinda, bizim iyi Baskani Barack Obama çok pro-egitim ve çocuklar için pro-okuma oldugunu. O, bunu yapmak için sadece bir yoludur bizim gençlik yetistirmek ve teknoloji kullanarak bir ülke olarak daha iyi bilir.

Bu Baskan iki en çok satan (Babam dan Umut ve Düsler Audacity) kitabinin yazari oldugunu düsünüyor, sasirtici degil. 2004 yilinda sadece Senatörü olarak, o yazar Umut Audacity ilk olan 3 kitap için 1.9 milyon dolarlik anlasma imzaladi. O oldukça yetenekli bir yazar olarak kabul edilir ve okuma ve egitim kalbi çok degerli bir sey olurdu o zaman büyük bir sok degil.

2005 yilinda, 2007 ve 2008 Baskan Obama, dünyanin en etkili 100 millet biri olarak Times dergisi tarafindan seçildi. Eger egitim ihmal ve yazili kelimenin önemini göz ardi orada alamadim.

Halen bir BA tutar Columbia Üniversitesi’nde uluslararasi iliskiler ve ayni zamanda Harvard Hukuk Okulu’nda Harvard Law Review ilk Afrika kökenli Amerikali editörü oldu. Iyi egitim tutumunu taninan, onun en unutulmaz tirnak bazi “ve” arkanizda para birakirsaniz No Child Left Behind olamaz “dir … anne olarak, biz zaman ve adim için enerji bulmaliyiz ve bizim çocuklar okuma seviyorum … burada kutunun disinda düsünmek gerekir … “yardim için yollar bulmak.

Okuma ve çocuklarin egitimi söz konusu oldugunda bir klise kullanmak için, “kutunun disinda düsünmek”. Bu teknoloji bugün uzak gitmiyor saglam bir gerçektir. Bu sadece daha fazla ve daha yaygin hale gidiyor. Çocuklar ögrenmek ve insanlar olarak büyümesine yardimci olmak için, olumlu sekilde teknoloji adapte ögrenme derece önemli olmasinin nedeni budur.

Bu soru sorar Cooney merkezi, “Nasil ortaya çikan medya yardim çocuk okuyabilirsiniz.” Gibi MobiStories gibi ürünler gelen biri olarak birçok rapor, olmustur, çocuklar ve Beyin Pop için dijital kitap okumak tesvik medya ürünlerinin iki örnek . Zaman Çocuklar miktari, simdi yaygin olarak adlandirilan “dijital yerliler,” bir ekran önünde geçirdikleri böyle bir iPhone gibi cihazlar olarak artmaya devam edecek, iTouch ve Akilli Kurullari okul sistemine onlarin yol yapmak. Bu tür ‘Suretler’ ve ‘Oyuncular’ gibi filmlerde gördüm neredeyse teknolojisinin gelecege ve gidiyor bir bakis gibi. Su anda iPhone ve Kindle gibi seyler ile, ‘Cep’ asamasinda konum. Bundan 20 yil biz de mobil sahne ötesinde ve sanal gerçeklik diyarinda yürüyüs olabilir.

Ama o zamana kadar, dijital resimli kitaplar, grafik roman ve bir mobil ekran için gelistirilen diger hikaye kitaplari bulmak zor degil. Bu bazi ebeveynler çocuklar ve ögrenme için zararli olarak görmek bir sey üzerinde olumlu büküm koyarak bir yoldur. Mobil cihazlar uzak gidis degildir. Ekran zaman sadece popülerlik kazaniyor.

Hatta 4 yas satirinda veya Dr ofisinde beklerken kendi Annemin iPhone ile oynarken, eylem üzerinde aliyorsaniz, ya da arabanin arka koltugunda oturuyor. IPhone için 140.000 uygulamalar vardir. Suçluluk ücretsiz ekran zaman ister misiniz? Okuma tesvik uygulamalari, ara interaktif ve ilgi çekici. Küçük çocuklar için Cumhurbaskani hakkinda bu kriterlere uyan bir uygulama bile var. Çocugunuzun ekran zaman izin ve okuma, eglenirken onlar üzerinde harcama ARE zaman tüm egitim oldugunu bilerek gelince aklini koymak, ve ögrenme. Bizim en çok satan Baskani onaylayacaktir düsünüyorsunuz?