bir çözüm, Polinezya Avrupa ve mevsimsel

90’li yillarda geç Aralik üzerinden sevinç, Angela Cristina Peralta, mommie-tarif bizim az kahverengi paket atti “Dünyada Prettiest Kiz.” O diyor çok çok düsünmek yeterli mütevazi, ya da. Güzellik ve çekicilik o plaja kum bir ton izler disinda, bir Philippina-Amerikan paket içine yuvarlandi. Biz gerçekten yapabiliriz onu en belirgin mirasin tek kutlama oldugu gibi biz, düzenli olarak bu evrensel, Pasifik NW-yer okyanus tarafi çarpmak zorunda. Nehri Dans hariç. O dünyanin her yerinden soy sahip olmasidir.

Mine yine Dogu ve Bati Avrupa, ve kocamin kapaklari Asya ve Polinezya, hem de Bati Avrupa kapsar ve kim ne her seyin bilir. Kenara Avustralya yerlileri (simdi onlar da muhtemelen uzak kuzenleri oldugunu bulduk) ile ilgili olmaktan Yani, Angie kesin bir World Class Vatandas var.

Ve böylece garip için, bir yari-düzenli olarak onu büyük kardesinin Irlandali dans dersleri için gidiyor sikismis, onun Polinezya üvey kiz kardesi oldugu Kuzey yirmi alti yasindaki icra müdürü onun mirasinin bir parçasi olarak ve bir Bati Irlanda Folk dans. Bu yüzden sik sik biz o tam olarak dogru adimlari alir zarif elan belli bir miktar ile çok hafif deli biber çalkalayici gibi bir sey benzeyen düz asagi onun yüzüne her iki kol ile küçük ada prenses dans hippity-ziplama,,,, bakiniz .

Ama son zamanlarda, her zamanki ödev sikintilardan olmustur. Ne mommie ve Daddie hem memnun etmek Angie açik arzusu olarak basladi, ve her angarya yapmak için ve her ödev zamaninda döndü, mümkün olan en son saniyede onu yapiyor her seyi asagi filtre vardir, ve geç gün “üzerinde zorlandi alma . “Kocam, son üç çocuk tüm bu önceki deneyimi olan, tabii ki sadece o zaten bir triceling yoluyla oldu ne yukaridaki kapali gülüyor. “Bu sadece bir sahne,” diye Angela ihale pinky-kahverengi kulaklar yönelik whine bir belli belirsiz screechy dönüsmesi basladiginizda o kullandigi ses bu agirlastirici ama çok memnun sesi diyor. “Sadece onu bilmek zorunda,” diyor.

Reggie, bir Pinoy pidgin konusmaci olmak, her zaman “onu” her aktif madde katilir için “onu” kullanir, ve biri erkek pasif olan ters. Daha sonra bir sey erkek çagiran bir “diye.” Bu alismak için bir süre aldi ve hala zaman zaman kamu kaslari yükseltir. Sadece “, onu” bilmek ve o zaman benim Pinoy hubbie anlamak gerekir. Tabii ki, bu bana da geçirdi degil, ve ben hala bu konuda kendi adamim …. sanirim.

“, Daredevil” bir kez Angela ve ben adli bir çizgi roman karakteri hakkinda bir film katildi ve o ana kadin karakterin ölümü üzerine almak zor bir zaman vardi: Evet, arka plan verdikten sonra, hikaye etrafinda almak için . O sissie Jayne, Irlanda dans yönetmen onu çok fazla hatirlatti. Angie hakkinda konusmaya devam etti “öldü, HE! ÖLDÜ” ve tabii ki bu büyük ölçüde de ödevini müdahale.

Ilk basta ben bizim Ingilizce dil cinsiyet tayini hakkinda papagan Baba üzgün hata onu egilimi hem de FUMED ve onun etrafinda muhtemelen üçüncü sinif rulo kadar ödevini birakarak ragmen Yani, benim biraz hayata küsmüs feryat asagi sizlanan kesmek basardi. Ben “Sadece ona etrafinda almak (Ben söz unuttunuz mu”, Angela söyledi bunu gibi hissediyorum, ve hazir oldugunuzda, daha sonra tekrar sahile vurmak gerekir zaman onun Hims “genellikle”? “). Bu sadece biz onu (plaj) ziyaret etmeden önce onu yarisini yapmak, ve biz eve döndügünüzde onu diger yarisi yapmak vardir. ”

Uzun lafin kisasi, o (Angie) yaptigi tam olarak ne. Biz kum yengeçler, midye kabuklari, küçük istiridye, hurda ve odun parçalari toplamak harika bir Pazar geçirdim ve halt sadece biz yorgun bizim eve trekked zaman yikama kötü kokulu ve gerektiginde çok oldu baska ne bilir.

Angie hemen banyo yöneldi ve lavabo içine “onun” her iki ayak sikismis, onlari yikama ve bana su anda küvette kurutma ayakkabi, terk. , Ikimiz de yapmamiz gerekiyor ne emin olmak için faydali bir yöntem – Ve ben bunun üzerine “serçe yemin” olarak “diye”, geç gün için “onu” açmak için zamaninda gerekli olan tüm ödevlerini bitirdikten biliyorum benim küçük Polinezya prenses sekilde, ödevini araciligiyla geçinip, ve onun hayat ve bu – bizim küçük pinkies iki iç içe geçmis ve dogru olani yapmak için sonsuza kadar ciddiyetle umut verici içeren.

En azindan onu Daddie bilir ne. Kendime gelince, “dedi,” yine de anlayisli oldukça çok sey var.