özel yapilmis kalemler ile daha güçlü bir ebeveyn ve çocuk yapistirma kroki

Ebeveynler onlari sadece saglikli ve vitamin zenginlestirilmis gida beslenme ve bazi fiziksel aktiviteler ve saglikli ve güçlü büyümek için spor katilmak onlari iterek çocuklarini beslemek. Öte yandan, kalem bir çocuk hiç tutunabilecegi temel yazma malzemedir. Onlar hatalari egilimli oldugu için, kalem onlara notlar yazmak ve düsüncelerini karalamak için dogru araçtir. Yani, bir çocugun gelisimini ve kalem arasindaki baglanti nedir? Bu çok basittir. Bir çocuk gelistirmek için bir anahtar kisisellestirilmis kalem kullanimi geçer. Burada argümanlar bazilaridir.

Çocuk özerklik gerekir. Özel kalem kullanarak, istedikleri ne olursa olsun yazabilirler. Bazen, bu kadar çok çizgi film karakterleri ya da herhangi bir görüntü ile duvarlara onlari doodle görmek için can sikici olabilir. Bunu yaparken onlari yakalamak, onlari kinama yok, onun yerine, onlara bos bir kagit, bir not defteri ya da tüm düsüncelerini çizebilirsiniz bir karalama defteri vermek. Bu da mümkün erken yasta onlari gelistirmek için en iyisidir, çünkü çocugun gizli yetenek belirlemek için harika bir yoldur.

Bir çocugun gelismekte olan etkilesimi içerir. Birlikte çocuk ve taslak resimleri ile kaliteli bir bag an. Onlar eski büyüdükçe Bu kesinlikle ebeveyn-çocuk iliskisi daha güçlü yapacaktir. Buna ek olarak, bu kisiye özel kalem ve not yastiklari araciligiyla, bir çocuk onu / onun içinde sanatçi serbest birakabilirsiniz. Çocugunuza bilinen bir sonraki popüler sanatçi olabilir bilmiyor olabilir.

Onlarin yeteneklerini whetting ile ilgili tüm ise özellikle onlarin hobileri simartin. Onlar sihirli eller Da Vinci gibi enfes bir portre yapmak zorunda oldugunu görürseniz, devam edin ve çocuklar kisisellestirilmis kalem, boya ve onlari sürekli yeteneklerini kosum tesvik etmek için diger çizim malzeme vermek. Baskili onlari özel olun. Üzerinde baski isimlerini. Bu onlari gerçekten özel ve sevilen hissettirecek.

Kim basit bir özel kalem büyürken bir çocugun yetenek güçlendirir harika bir araç olabilecegini düsündüm ki? Ve basit bir kisisellestirilmis kalem daha da ebeveynleri çocuklarin baglanmak düsündüm olurdu? Kuskusuz, büyük seyler küçük paketlerde gelir.